Yasak Elma dizisinde Merve Boluğur giriyor! Şebnem Dönmez'in dahil olduğu Yasak Elma'da bomba transferler devam ediyor!

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay, Murat Aygen gibi isimlerin yer aldığ ekranların orjinal yapımı Yasak Elma'Da eğlence ve entrika tam gaz devam ediyor! 

Bu sezon önemli karakterlerin diziden ayrılması ile kan kaybedeceği düşünülen dizi orjinal senaryosu başarısını bu ayrılıklara rağmen sürdürdü. Dizinin Yıldız'ı Eda Ece'nin de dediği gibi "Bu sevda bitmez" mottosuyla dizi reytinglerde yükselişini sürdürüyorken yeni isimlerde de diziye renk katmaya devam ediyor. 

Son olarak diziye Handan Kılıç karakteri ile Şebnem Dönmez dahil edilmiş ve yeni karakterin neler yapacağı merakla beklenilmeye başlamıştı ki diziye bir bomba isim daha geliyor! 

Yasak Elma dizisine çok yakışacağı düşünülen Merve Boluğur nihayet diziye dahil edildi. Kulislerde konuşulanlara göre uzun süredir ekranlardan uzak kalan Merve Boluğur fenomen dizi Yasak Elma'ya dahil oluyor. 

Entrika ve eğlencenin bir arada olduğu Yasak Elma dizisine bomba isimler fenomen karkaterlerle dahil olmasınıb sürdürüyor. Uzun zamandır konuşulan Merve Boluğur'un hangi diziyle ekranlara döneceği meselesinde en çok ismi geçen dizi Yasak Elma olmuştu. Hayranları Merve Boluğur'un Yasak Elma dizisine çok yakışacağını düşünmüştü. Ve Merve Boluğur Yasak Elma'da!

Geçen sezon fenomen karakater Şahika diziden ayrılmış ve Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılması büyük tepki çekmişti. Şahikasız bir Yasak Elma düşünülümez derken Yıldız'ın Kumru ve Çağtay'dan aldatılmanın intikamını aldığ bölüm rekorlar kırmış ve dizi adeta bu sevda bitmez dedirttmişti.

Ve Yasak Elma'ya iki fenomen karakter daha dahil ediliyor! Biri Doğan'ın eski eşi Kumru'nun annesi Handan Kılıç karakteri iler Şebnem Dönmez bir diğeri de sürpriz bir karakter ile diziye dahil olacağı söylenen Merve Boluğur! 

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Merve Boluğur'un dizinin sezon sonuna doğru dahil edileceği ve seyircinin meraknın sezon arasını sürdürmesinin planladığı konuşuluyor..