Fox Tv'nin eğlenceli ve kendine has dizisi Yasak Elma'da yine gündeme eğlenceli gönderme vardı! Yasak Elma dizisinde Ender karakteri Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya'nın kameramanı tokatladığı anları hatırlatan kareler verdi.

Başrollerinde Şevval Sam ve Eda Ece'nin yer aldığı kadrosunda Berk Oktay, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı entirka ve eğlenceyi bir araya getiren orjinal dizi Yasak Elma yine bomba gibi bir bölümle ekrana geldi.

Yasak Elma dizisinde yine eğlence dolu sahneler yer aldı. 5. sezonu ile ekranlarda hala fırtına gibi esmeyi seyirciye rağmen başaran Yasak Elma'da yine harika bir bölüm yer aldı. 

Son olarak diziye karizmatik Ekin karakteri ile Ceyhun Mengiroğlu dahil olmuştu. Ekin karakterinin kötüleri öldüren bir katil olma ihtimali dizide sürerken yine bomba gibi bir gönderme de diziye damga vurdu. 

Pazartesi akşamlarının eğlenceli dizisi Yasak Elma'da son bölümde olay gönderme vardı. Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya'nın bakanı ağırladığı canlı yayında mikrofonları düzenleyen kameraman çocuğu tokatlaması gündem olmuştu. 

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Yasak Elma dizisinde Ender bir canlı yayına katıldı ve yayına hazırlanırken kendisine mikrofon takan elemanı tokatladı. Ender'in o sahneleri sosyal medyada gündem oldu.