Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'da Halit karakterine hayat vermiş olan Talat Bulut'a yapılan gönderme sosyal medyaya damga vurdu! Yasak Elma dizisinden Mahkum dizisine Talat Bulut göndermesi!

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay ve Murat Aygen'in yer aldığı Yasak Elma dizisi yine bomba gibi!

Geçtiğimiz sezon Şahika ve Hasan Ali Başkan karakterlerine hayat veren Nesrin Cavadzade ve Erdal Özyağcılar'ın diziden ayrılması ile bu sezona final gibi bakılmasına rağmen Yasak Elma bu sezon yine bomba gibi başarısını sürdürdü.

Yasak Elma dizisinde Halit Argun karakterine hayat veren Talat Bulut'da diziden geçtiğimiz sezon gönderilmişti. Talat Bulut daha önceki yıllarda da kostüm sorumlusunu taciz ettiği gerekçesiyle mahekemelik olmuş bu süreçte rol arkadaşları Şevval Sam ve Eda Ece'den tepki görmüştü.

Sette Talat Bulut ile Şeval Sam ve Eda Ece arasında soğuk rüzgarlar esiyordu. 

Talat Bulut bu sezon yine Fox Tv'de Mahkum dizisine dahil oldu. Mahkum dizisine Sinyor karakteri ile giren Talat Bulut'a eski dizisinden gönderme geldi.

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Yasak Elma dizisinde Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız karakteri annesine "Bence Halit ölmedi ben onu gördüm. Böyle turuncu bir görmlek ve şapa takıp dans ediyordu. Milleti dolandırıp gitmiş" dedi.

Talat Bulut Mahkum dizisine ilk girişte turuncu  bir gömlek ve şapka ile dans ediyordu. 

Yasak Elma dizisindeki bu gönderme sosyal medyada gündem oldu.

İşte o tweetler;

f-2asd