Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma'ya yeni oyuncu dahil oldu! Yasak Elma Cenk kimdir? Cansel Elçin kimdir? Cansel Elçin kaç yaşında? Cansel Elçin nereli? Cansel Elçin yer aldığı diziler neler?

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisine yeni oyuncu sürprizi!

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma'ya Cenk karakteri ile Cansel Elçin dahil oldu! Peki Yasak Elma Cenk kimdir? Yasak Elma Cenk gerçek adı ne?

Yasak Elma dizisi bomba gibi bölümlerle reytinglerde hala zirveyi zorluyor. Ekranlarda eğlenceli ve orjinal yönüyle iç açan diziye yeni karakter Cenk dahil oldu. 

Peki Yasak Elma Cenk kimdir?

Yasak Elma'da banka finans müdürü Cenk karkakterine Cansel Elçin hayat veriyor. Cenk ile Handan'ın yoılları kesişerek Yasak Elma ailesine bela olmaya hazırlanacaklar. Peki Cansel Elçin kimdir?

Cansel Elçin Kimdir?

20 Eylül 1973 tarihinde İzmir Tire de doğdu. Fransa'da büyüyen Elçin Türkiye'de ilk kez Kırık Kanatlar adlı dizi de yer almıştır.

Cansel Elçin ilk ve ortayı Paris’te Lycée Racine’de okumuştur. Daha sonra ekonomi ve sosyal bilimler okumuştur. 

Fransa’nın önde gelen tiyatro okullarından Ecole Florent’te tiyatro dersleri almıştır. Gérard Depardieu, Sophie Marceau, Isabelle Adjani gibi isimlerin ders verdiği Ecole Florent'te Audrey Tautou’yla aynı sınıfta okumuştur.

Dahas onra New York’ta Actor's Studio’u kuran Lee Strasberg'in oğlu John Strasberg ile Jack Garfein'den sinema ve tiyatro dersleri almıştır. Okulu dereceyle bitirmiştir.

Kendisi gibi oyuncu olan şimdilerde Baba dizisinde yer alan Afili Aşk dizisinin Ceyda'sı Zeynep Tuğçe Bayat ile evlidir. 

Hatırla Sevgili dizisinde Ahmet, Gönülçelen dizisinde Murat karakterleriyle tanınmaktadır.

1599382526945-cansel