Ekonomi

Yarın Başlıyor! Emekli maaşınızı Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız dikkat

Emekli maaşınız Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank üzerinden alan vatandaşlar için yarın itibarıyla 10 gün sürecek olan yeni bir kredi paketi hazırlandı. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarınıza yatırarak aynı gün içinde hemen alabileceksiniz.

Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank üzerinden emekli maaşı almanız durumunda sizlere verilecek olan 50.000 TL kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak işlem yapılacak ve 3 ay ertelemeli olarak sizlere destek verilecektir. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olup aynı gün içinde Kredi ödemeleri internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de gerçekleştirilmektedir.

Emekli maaşı alan vatandaşlar için başlatılan kampanyada Ziraat Bankası başta olmak üzere diğer kamu bankaları da destek kredilerinden faydalanmanıza olanak sağlayacak ve onaylanan bu kredileri hesaplarınıza yatırarak İstediğiniz zaman kullanmanız için hızlı bir şekilde işlem yapacaktır. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlattığı bu Kredi kampanyasında 90 gün ertelemeli olarak sizlere destek kredisi imkanı sağlamaktadır.