Yargı dizisinde canlandırdığı Ilgaz karakteri ile büyük bir fan kitlesi yaratan Kaan Urgancıoğlu hakkındaki öfke ve alkol problemi iddiaları arşivleri açtırdı! Daha önce de annesinin üzerine yürüdüğü iddiaları yer almıştı!

Kanal D'de bu sezon büyük ses getiren Yargı dizisinde Ilgaz Savcı karakterini canlandıran Kaan Urgancıoğlu dizideki partneri Pınar Deniz ile fanları tarafından çok yakıştırılıyor. Ancak bu yakıştırmadaki yorumlar sınırları aşmış durumda..

Dün Pınar Deniz ilse sevgilisi Yiğit Kirazcı'nın ayrılığı sonrası shipci fandomlar magazin sayfalarının altına Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz yakıştırması yaparken Pınar Deniz'in oyuncu sevgilisi Yiğit Kirazcı için çirkin yorumlar basit bir yakıştırma masumluğundan çıktı adeta lince, bodyshaminge, özel hayata müdahaleye, baskıya dönüştü..

Instagram 13 yaş fandomlarına dönüşen magazin sayfalarının da bolca reklamını yaptığı Yargı dizisi ve başka bir ünlü yapsa yerden yere vuracakları ama Kaan Urgancıoğlu olunca görmezden gelinen son olay sonrası arşivleri de açalım.. 

812749_detay

Fanatizm artık sosyal medya sayesinde magazinde yer almaya başladı ve ünlü isimler bu durumda en çok çekenler oldu. Öyle ki magazincilere laf eden kullanıcılar yorumlarında asıl özel hayat müdahale, baskı, bodyshaming, linç yorumlara fanlık adı altında ikiyüzlüce yapmaya başladı.

Başka bir ünlü oyuncu sevgilisinden ayrılıp dizideki partneriyle beraber olmaya başladığında yakışıksız yorumları yapanlar, ship yaptıkları bir dizi çiftiyse insanların sevgilileri hakkında tanımadan küçük düşürücü yorumlar yapıp sevgilisinden ayrılıp partneriyle olmasını destekliyor. 

Tabi biz millet olarak kendisini en ahlaklı, en yiğit, en yardıma muhtaç, en etik, en iyi insan olarak anlatan yalancılığı severiz. Yiğit Kirazcı'nın röportajında "gençken sevgilimi aldattım" dürüst cümlesini bahane gösterip Kaan Urgancıoğlu'nun soğukta bekleyen ve terbiyesini bozmayan işini yapan magazincilere tehditini savunup, Urgancıoğlu'nun daha önceki yıllarda sevgilisini darp ettiği hatta kendi annesinin üzerine yürüdüğü haberleri görmezden gelen fanlık sosyal medyayı ikiye böldü.

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Peki Kaan Urgancıoğlu'nun öfke problemine dair haberleri için arşivi karıştıralım..   

df1_18176

Kaan Urgancıoğlu'nun bir dönem sevgilisi olan Derin Mermerci'yi bir kulüpte darp ettiği haberleri o dönem basında sıkça yer almıştı. İkilinin yanlarında oyuncu Rıza Kocaoğlu'da bulunuyordu. Hatta Kocaoğlu, Urgancıoğlu'nun öfkesinden Mermerci'yi kurtarmak için Urgancıoğlu'nu durdurmak için yumruklamıştı.

İkili o dönem 3 aydır birlikteydi ve Beyoğlu'ndaki 45'lik adlı mekana gitmişti. İkiliye oyuncu Rıza Kocaoğlu da eşlik ettmişti. Çapkınlığıyla ve alkol problemiyle bilinen Urgancıoğlu, yan masadaki kadınlarla bakışmaya başladı. Daha sonra kızlar Urgancıoğlu'nun yanına fotoğraf bahanesiyle geldi. Durumdan rahatsız olan Derin Mermerci de sevgilisine "Kızlara bakıp bakıp durursan tabii ki yanına gelirler" diye çıkıştı. Mermeci sitemlerini sürdürünce Kaan Urgancıoğlu yine aldığı alkolün etkisiyle kendini kaybetti ve sevgilisi Derin Mermerci'nin saçına yapıştı.

ec8_820fa

Kaan Urgancıoğlu şiddeti arttırınca Rıza Kocaoğlu araya girdi ve arkadaşını durdurmak için yumruk attı ve Urgancıoğlu'nun burnunu kanattı. Kaan Urgancıoğlu kanlar içerisinde mekandan ayrıldı Derin Mermerci de bir süre sonra kendisini almaya gelen şoförüyle mekandan ayrıldı.

Kaan Urgancıoğlu için daha önce de annesiyle bir tartışma sırasında annesinin üzerine yürüdüğü Çeşme'deki evlerinin bahçesinde görüldüğü iddiaları vardı. 

Kaan Urgancıoğlu geçtiğimiz günlerde yine alkol almış ve kendisini dışarda soğukta bekleyen magazin muhabirlerine "Bana bu saatte soru soramazsın! Senin adın ne nerede kimin için çalışıyorsun? Saatlerdir beni bekliyorsun burda!" diye çkışmış ve kamerayı tutarak kırmaya çalışmıştı. Muhabirler o sırada "Kaan bey kamerayı lütfen bırakırmısınız" diye efendiliklerini bozmadan sakinleştirmeye çalışmıştı. Ünlülüğün tek bedeli olan bu duruma büyük starlar bile konuşmak istemeyince sessiz kalıp sadece iyi geceler derken, yada sadece dizi iyi gidiyor derken, Kenan Doğulu'nun menajeri gibi muhabirlerle iyi saygılı iletişim kurarken Urgancıoğlu'nun bu tavırları daha sonra PR'ı için uzatılmamış ve "İstanbul beyefendisidir Kaan" gibi haberler çıkarılmıştı.

Bu durumda Kaan Urgancıoğlu'nu savunan fanlar ise şu an insanların özel hayatına müdahale ve baskı yorumlarını adeta tanımadığı kişilere çirkinlik düzeyinde hakararete getirmiş ve dizideki karaterlere inanarak üzerinden yakıştırma yapmış durumda..