Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Yargı dün akşam yayınlanan son bölümü ile sosyal medyada paylaşımlara doyamadı! Yargı'nın son bölümünde yaşananlar seyirciyi çileden çıkarttı!

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı dizisi dün akşam ki bölümü ile sosyal medyada gündem oldu. 

Kanal D'nin Pazar akşamları reyting rerkotmeni dizisi Yargı dün akşam izleyenleri çıldırttı. İlk bölümler büyük ilgi ile izlenen Yargı dizisi son zamanlarda eleştiri oklarını kendisine çekmeye başlamıştı.

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

6213320d86b2472c20cdeb08

Yargı dizisindeki saçmalıklar seyirciyi yavaş yavaş diziden uzaklaştırmıştı. İlk olarak kadın cinayetlerine sanki kılıf bulan bir şekilde çekilen ölüm sahnesi tepki alan Yargı dizisi daha sonra saçmalıkların çoğalması ile tepki almaya başlamıştı.

Özellikle Savcı Ilgaz'ın Ceylin'i Engin'in katili olmadığını kanıtladığı bölümler büyük eleştiri almıştı.

Yargı dizisi son bölümünde ise Ceylin Erguvan ailesine büyük tepki varken Savcı Ilgaz'ın da sergilediğ tavır izleyenleri çileden çıkardı. 

yargi_26bol_mobil_3

Ceylin'in babası Zafer'in ölümü ile suçlanan Çınar zor durumdayken Ceylin'in ve ailesinin davranışları izleyenleri çileden çıkardı. Aynı zamanda Ilgaz'ın da Ceylin'in suçlamaları karşısındaki tavırları büyük eleştiri aldı. 

Ceylin daha önce de Savcı Pars ile Ilgaz'ın arasını bozduğunda yine tepki almış ancak daha sonraki bölümlerde yeniden sempatikleştirilmişti.

Dizide özellikle sürekli olarak aileden birilerinin öldüğü Erguvan ailesinin ölümleri hak etmiş gibi davranışları ve sonrasındaki ikiyüzlü hareeketleri dikkat çekiyor.