Dizi Magazin

Yargı Dizisinde Neler Yaşanacak? İkinci Sezon Geliyor

İkinci sezonuna başlayacak olan Yargı dizisi yine şaşırtmaya devam edecektir. Senarist Sema Ergenekon’un kaleminden çıkan hikâyesi sayesinde büyük bir kitleye ulaşan Yargı projesinin sürükleyici birinci sezonunun ardından bir o kadar hareketli ikinci sezonu 18 Eylül pazar akşamı Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacaktır.

Karakterlerdeki Değişim Şaşırtmaya Hazırlanıyor

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in yer aldığı Yargı projesi geçtiğimiz sezon zirve yarışını Teşkilat dizisinin elinden almıştı. Pazar akşamlarının vazgeçilmezleri arasında bulunan Teşkilat dizisi Yargı dizisi ile reyting savaşına girmişti. Bu savaşı elde ettiği reyting oranlarıyla Yargı dizisi kazandı. Birinci sezon finalinde Ceylin’in Ilgaz’ı öldürmesi hikayesiyle biten Yargı’nın ikinci sezonunda yayınlanan fragman akılları karıştırdı.

Eren komisere Ilgaz’ı öldürmediğini başka birisini öldürdüğünü itiraf eden Ceylin ve diğer yanda Ilgaz’ın akıbetinin ne olduğu seyircileri iyice meraklandırdı. Sürükleyici hikâyesi ve bitmeyen heyecanı sayesinde seyirci ilgisini üzerine çeken Yargı’nın değişen kadrosu ve karakterlerin hayatları da oldukça merak ediliyor. Birinci sezon finalinde evlenen Ceylin ve Ilgaz karakterleri mutluluğa doğru yelken açmıştır. Diğer yandan Ceylin’in annesi Gül bastırdığı öfkesini içine gömmüş hayata tutunmaya çalışıyordur.

Dört Ceset Bilmecesi

İkinci sezonuna merhaba demeye hazırlanan Yargı projesinde kadrodan ayrılan isimlerde oldu. Eren komiserin bulduğu dört cesedin kime ait olduğu ve Ilgaz’ın panik halleri ise fragmanın en can alıcı noktaları arasında yer aldı. Çiçeği burnunda evlilerin normal bir hayat yaşamak isterken başlarına nasıl bir iş geldiği ve Ilgaz’ın öldürülmesi olayına nasıl ulaşıldığı halen netlik kazanmayan soruların başında yer alıyor. Ceylin’in kız kardeşi İnci’nin ölümüyle başlayan hikâye iyice derinleşerek seyircileri kendisine çekmeyi başarmıştı.

18 Eylül pazar akşamı Kanal D ekranlarında ikinci sezonuna başlayacak olan Yargı projesinin yönetmen koltuğunda usta isim Ali Bilgin yer alıyor. Başrolleri kadar yan rollerde yer alan oyuncularıyla da adından söz ettiren projede ikinci sezonunda birinci sezon kadar etkili olması bekleniyor. Yayınlanan fragmanda yer alan şaşırtmacaları ve şüpheli görünen dört cesedin kime ait olduğu cevap bulması beklenen sorular olarak önde geliyor.