Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Yargı yeni bölümü ile bu hafta ekrana gelmeyecek. Yargı yeni bölüm fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmış, izleyenler de yeni bölüm için umutlanmıştı. Ancak yayınlanan yeni bölüm fragmanında dizinin yayın tarihi olarak 9 Ocak 2021 günü verildi. Tarihi gören izleyici büyük hayal kırıklığı yaşarken “Yargı yeni bölüm neden yok” sorusunun yanıtı da aranmaya başlandı. Peki Yargı 26 Aralık bu akşam var mı, yok mu? 26 Aralık Yargı dizisi bu hafta neden yok?

YARGI 26 ARALIK 2021 BU PAZAR NEDEN YOK?

Yargı 15. Bölüm fragmanı yayında. Anca sevilen dizinin yeni bölümü 9 Ocak 2021 tarihinde ekrana gelecek. Yargı’nın 26 Ocak tarihinde yayınlanmayacak olması izleyenleri üzse de diziye kısa bir sağlık arası verildi. Çünkü dizinin başrol oyuncularından Pınar Deniz’in koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Yargı dizisiyle ilgili sosyal medyadan yapılan açıklamada ise  “Sevgili izleyicilerimiz, her pazar akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen dizimiz #Yargı'nın yayınına kısa bir sağlık arası veriyoruz. Hikayemiz 9 Ocak Pazar akşamı kaldığı yerden devam edecek…” denildi.

yargi-26-aralik-bu-aksam-var-mi-yok-mu-26-aralik-yargi-dizisi-bu-hafta-neden-yok-2

PINAR DENİZ YARGI’DAN AYRILDI MI?

Diğer yandan yargı dizisiyle ilgili başka bir iddia da gündeme geldi. Güzel oyuncu Pınar Deniz’in diziden ayrıldığı yönünde iddialar sosyal medyayı çalkaladı. Pınar Deniz de iddialar üzerine bir açıklama yaparak Yargı dizisinden ayrılmasının söz konusu olmadığını dile getirdi. Yargı 15. Bölüm ile 9 Ocak 2021 Pazar günü kaldığı yerden devam edecek.