Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Kanal D'nin yeni dizisi Yargı'nın ilk bölümü 19 Eylül Pazar akşamı yayınlandı.

“Aileden birine ait utanç, ömür boyu gölgen olur!” sözünden yola çıkan dizinin ilk bölümünün 2. yeni bölüm fragmanı da izleyiciler ile paylaşıldı. 

İşte Yargı 2. bölüm fragmanı;

Yargı dizisi oyuncuları kim?

Yargı dizisinin başrollerini ünlü oyuncular Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu paylaşıyor,

Dizide ayrıca Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş gibi isimler de yer alıyor.

yargı savcı ılgaz kaan urgancıoğlu

Kaan Urgancıoğlu'nun hayat verdiği Savcı Ilgaz, kurallara sonuna kadar bağlı ve doğrulardan şaşmayan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

Ailesine bağlılığı, soğukkanlılığı ve dürüstlüğüyle dikkat çeken Ilgaz, hayatta bağlı olduğu değerleri sorgulatacak bir olayla karşı karşıya kalıyor. Bu sebeple Ceylin’le yollarının kesişmesi, ikiliyi dönülmez bir sürece sürüklüyor.

yargı avukat ceylin pınar deniz

Kural tanımaz ve inandıkları uğruna sınırları zorlamaktan çekinmeyen cevval Avukat Ceylin'i ise Pınar Deniz canlandırıyor.

Tuttuğunu koparmasıyla bilinen Ceylin’in aldığı bir dava, genç kadının hayattaki en büyük sınavı oluyor.