Yapı Kredi'den kimlik numarasına göre 10.000 TL ödeme kampanyasını başlattı.

Yapı Kredi'den kimlik numarasına göre 10.000 TL ödeme kampanyasını başlattı. Yapı Kredi Bankası'nın 10.000 TL Nakit Kredi Kampanyası'na katılan vatandaşlar, kimlik numaralarını doğrulayarak 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilirler. Yapı Kredi Bankası'nın acil kredi kampanyasına katılan vatandaşlar, nerede olurlarsa olsunlar 36 aya kadar kullanabilecekleri 10.000 TL'lik ihtiyaç kredisine artık hızlı bir şekilde başvurabiliyor.

Bankanın resmi internet sitesinde yapılan duyurunun ardından, Yapı Kredi Bankası müşterilerinin 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilmeleri için kredi notunun 1.200 ve üzeri olması gerektiği ortaya çıktı. Kredi notunuz eğer 1200 ve üzerineyse bu kredi kampanyasına hemen katılabilirsiniz.

Yapı Kredi 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

yapi-krediden-kimlik-numarasina-gore-10000-tl-odeme-yapilacagi-duyuruldu1

Yapı Kredi’den kimlik numarasına göre 10.000 TL ödeme kampanyası büyük ilgi görüyor. Yapı Kredi’den 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurunda bulunan ihtiyaç sahipleri 3 ay taksit erteleme imkanına da erişiyor.

SMS ile ihtiyaç kredisi çekecek kişiler mesaj menüsüne girip önce bireysel yazıp boşluk bırakıp T.C kimlik numarasını yazacaktır. Hemen bir boşluk daha bırakıp aylık gelirini yazıp bu mesajı 4411 ‘e gönderecekler. Bu şekilde kredi başvurusunda bulunmuş oluyorlar. Yaklaşık 5 dakika içinde gelecek SMS ile kredi başvurunuz sonuçlandırılacaktır.

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Yapı Kredi bankası ayrıca SMS dışında internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden de kredi başvurusunda bulunmanızı sağlamaktadır.

Acil nakit ihtiyacınıza yetişen Yapı Kredi düşük faiz oralarıyla müşterilerinin yüzünü güldürüyor.