Günümüzde emeklileri olumsuz anlamda etkileyen geçim sıkıntısı her geçen gün katlanarak devam ediyor. Ay sonunu getirmekte zorlanan emekliler bu süreç içerisinde kendilerine verilecek bir destek bekliyorlar. Geçim yükünü biraz olsun hafifletmek isteyen her emekli bu süreçte kendilerine verilen bir desteğe tutunmak istiyor.

Emekliler bankalar için önemli portföyler arasında yer alıyor. Bunun üzerine emeklileri kaybetmek istemeyen ve listeye yenileri de eklemek isteyen bankalar yeni kredi kampanyaları düzenlemeye başladılar. Bu kampanyalardan birisi de Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlendi.

YAPI KREDİ EMEKLİLERE 250 LİRA ANINDA ÖDEME YAPIYOR

Yapı Kredi Bankası emeklileri unutmadan güzel bir kampanya duyurusu yaptı. Emeklilerin çevrelerinde bulunan emeklileri de düşünerek, Yapı Kredi Bankası’nın kazançlı kampanyalarından yararlanmaları için yönlendirmeleri halinde kendileri de bu durumdan kazançlı çıkabilecekler.

Yapı Kredi Bankasına yönlendirilen her bir emekli için banka tarafından emekli referans kampanyası ile birlikte destek verilecek. Her bir yönlendirilen emekli için banka 250 lira karşılıksız ödemesiz anında para yatıracak. Yapı Kredi aynı zamanda 1750 lira değerinde emekli promosyonunu da ayrı olarak verilecek.

YAPI KREDİ EMEKLİ REFERANSININ ŞARTLARINI AÇIKLADI

yapı-kredi-emeklilere-referans-olacak

Yapı Kredi ile emekliler, kendileri gibi emekli yakınlarına referans olabilecek. Her bir yönlendirme için uzun evrak ve prosedür işlemleri tamamlamaya gerek kalmayacak. Sadece Yapı Kredi müşterisi olmak yeterli olacak.

Şubeye giderek birkaç dakika içerisinde talep belirtmeniz halinde banka müşterisi olmak mümkün. Her bir emekli için anında 250 lira referans ödemesi yapılacak.