Yapı kredi Bankası düzenlemiş olduğu kredi kampanyalarına bir yenisini ekledi. Bankaya başvuran herkese anında 100 lira ödeme yapacak.

Bankaların müşteri portföyünü geliştirmek için düzenlemiş oldukları kampanyalar sürekli olarak çeşitleniyor. Son dönemlerde Yapı Kredi Bankası düzenlemiş olduğu kampanyalar ile gündeme gelmeye devam ediyor.

Son olarak Yapı Kredi Bankası yeni bir kampanya açıklamasında bulundu. Kampanyanın detaylarına resmi internet sitesi üzerinde de yer verdi. Her müşterisi için 100 lira hediye vereceğini duyurdu. Kampanya ise Eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak.

YAPI KREDİ BANKASI HERKESE 100 LİRA HEDİYE VERECEK

Yapı Kredi Bankası müşterilerine özel yapmış olduğu bir duyurunun ardından World Mobil kampanyasını açıkladı. World Mobil üzerinden arkadaşlarına davet gönderen ve bu davetin karşısında World Mobil kullanıcısı olan her bir kişi için ödeme yapacak. Bu ödeme miktarının kişi başı 100 lira olmasına karar verildi.

Bir müşteri davet ettiği kişiler arasında en fazla 10 kişi üzerinden 100 lira alarak kampanyaya dahil olabilecek.

YAPI KREDİ KAMPANYA DETAYLARI BELLİ OLDU

yapı-kredi

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

1 Eylül ile 30 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak kampanyanın detaylarına ise bu süreçte internet adresi üzerinden yer verildi. Her bir davet ettiğiniz arkadaşınız üzerinden 10 lira alabilir ve 10 arkadaşınızda toplam 100 lira kazanabilirsiniz.

Kampanyanın doğru bir biçimde kullanılması için davet gönderilen kişinin kendisine gönderilmiş olan linke sorunsuz bir şekilde tıklaması, ardından uygulamayı indirmesi ve kişisel bilgileri ile giriş yapması gerekmektedir. Böylece sisteme kampanya süreci de dahil edilebilir.