Yapı Kredi Bankası 10 bin TL ve de üzerindeki bir tutarda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere yeni bir kampanya sunuldu. Banka üzerinden duyurulan bu kampanya haberi ile Yapı Kredi Bankası 10 Bin TL ve üzerindeki bir tutarda kredi kullandırılmasını sağlayacak.

Yapı Kredi Bankası üzerinden sunulan bu kampanya haberi ile Yapı Kredi Bankası 10 Bin TL ve üzerinde bir tutarda kredi kullandırmasını sağlayacak. Yapı Kredi Bankası aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin banka kredi politikalarına uygunluğu değerlendirilerek bu politikalara uygun bulunması ile 36 aylık vadeli, düşük faizli olarak masrafsız ve imza gerektirmeden kredilerini kullanabilir. Yapı Kredi Bankası özellikle müşterilerine de vatandaşlara SMS aracılığı ile ihtiyaç kredisini kullandırmayı hedeflemektedir. Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için en yakın banka şubesine başvuru yaparak, ya da bankanın SMS kredi servisini tercih ederek ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilmek mümkündür.

SMS ile Yapı Kredi Bankası’na Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusunu yapacak olan kişiler, cep telefonları üzerinden mesaj kısmına giriş yaparak “bireysel” yazıp boşluk bırarak T.C. kimlik numarasını yazIP 4411 numarasına göndermelidir. Beş dakika geçmeden kredi sonucu tarafınıza iletilecek ve onaylanan tutarın ne kadar olduğu bilgisi de yine sizlere bildirilecektir. Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, belirtilen şartlara uygunlukları halinde bankadan düşük faizli oranlar ile kredilerini alıp kullanabileceklerdir.

yapi-kredi-bankasindan-10000-tllik-son-dakika-odemesi-geldi

Yapı Kredi Bankası’nın müşterisi olan kişiler ise bu başvuru için mobil uygulama ile internet bankacılığı üzerinden başvurularını yapabilmektedir. Yapı Kredi Bankası’ndan ihtiyaç kredisine başvuru yapacak olan kişiler, ilk taksit ödemelerinde 3 aylık erteleme ile toplamda 36 aylık vade seçeneği ile kredilerini kullanabileceklerdir.

Diğer Bankaların Kredi Kampanyaları

10 Bin TL ve üzerinde bir tutarda kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için ayrıca diğer bankalar aracılığı kredi başvurusunun yapılması da mümkündür. QNB Finansbank üzerinden kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler T.C. kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj atabilirler ve sonuç bilgisini de elde edebilirler.