Yapı Kredi Bankası SMS ile Hemen Onaylı İhtiyaç Kredisi Vereceğini Açıkladı! 100.000 TL Ödeme Yapılacak. Son dakika kampanyasına göre işlemler nasıl olacak belli oldu.

Yapı Kredi Bankası SMS ile Hemen Onaylı İhtiyaç Kredisi Vereceğini Açıkladı! 100.000 TL Ödeme Yapılacak. Son dakika kampanyasına göre işlemler nasıl olacak belli oldu. Acil para ihtiyacı olan vatandaşlar için 100 bin TL'ye kadar Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi yardımı verileceği açıklandı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, alabileceğiniz ve onay almanız durumunda düşük faiz oranları ile kullanabileceğiniz bu kredi kampanyasına başvurular alınıyor. 

Bankanın resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden de yaptığı duyuru sonrasında 100.000 TL'ye kadar alınacak olan bu kredilerde 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri nakit kredi kampanyasına bu şekilde de katılabiliyor. İhtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli olarak bu kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası, SMS ile ve internet sitesi üzerinden vatandaşlar için kredi başvurusu alan bankaların başında gelmektedir. 

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Yapı Kredi Bankası sms kredi başvurusu

yapi-kredi-bankasi-2

Cep telefonunuzun Mesaj kısmına girdikten sonra buraya Bireysel yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak 4411 numarasına gönderin. Kredi başvurusu yaptıktan sonra beş dakika içerisinde mesaj atılan cep telefonuna ne kadar onay aldığınızı mesajı gelir. 100 bin TL'ye kadar değerlendirme olur. Kredi onayı aldıysanız en yakın banka şubesine kimlikle giderek cep telefonunuza gelen tutar kadar krediyi kullanabilirsiniz.