Ekonomi

Yapı Kredi Bankası hesabı olanlara 7 gün süre verildi! Bu sürede işlem yapın

7 gün içerisinde Yapı Kredi Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşların nakit kullanabilmeleri için şartlara uygun olarak aynı gün içinde Kredi ödemeleri yapılacağı haberi doğrulandı.

Yapı Kredi Bankası hesabınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden sizler de acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilecek ve onaylanan bu kredileri dilediğiniz zaman hesaplarınıza yatırarak da kullanabileceksiniz.

Yapı Kredi bankası 7 gün içerisinde vereceği İhtiyaç kredisinde şartlara uygun olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç veriyor onaylanan kredileri hemen aynı gün içinde hesabınıza yatırarak da kullanmanıza olanak sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası hesabı olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa şubelere gitmeden yapacakları işlemler için öncelikli olarak banka kredi puanı uygun olması gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde Kredi ödemelerini gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarına yatırarak istedikleri zaman kullanmalarına da olanak sağlanacaktır. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da Kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız bireysel t.c kimlik aylık gelir ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak bu mesaja 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak ve ne kadar kredi onayı aldığınızı da kısa mesaj ile öğreneceksiniz.

Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesine giriş yaparak buradan da diğer Kredi kampanyalarına göz atarak ne kadar kredi onayı alacağınız hakkında bilgileri öğrenmeniz de mümkün olmaktadır.