Günümüzde her vatandaş bir bankanın müşterisi. Özellikle SGK’lı çalışan vatandaşların ve emekli vatandaşların maaşları herhangi bir bankası var olan vadesiz mevduat hesaplarına yatıyor. En az bir bankada hesabı bulunan vatandaşlar, kısa zamanda kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı, vadeli mevduat hesabı veya daha birçok banka ürünüyle de tanışmış oluyor.

Sağlamış olduğu avantajlar ve kolaylıklar nedeniyle bankacılık ürünleri her geçen gün daha çok kullanılmaya başlıyor. Bankacılık ürünlerine olan talep artınca bankalar arasında da ciddi bir savaş başlıyor. Bu savaşta öne çıkmak isteyen bankalar çeşit çeşit kampanya düzenlemektedir. Bu bankaların başında da Yapı Kredi Bankası gelmektedir.

Yapı Kredi Bankası son düzenlemiş olduğu kampanya ile emeklilerin ve onlara referans olanların kişilerin yüzü gülecek!

Yapı Kredi Bankasından emekli vatandaşların yüzünü güldürecek olan bir haber geliyor. Bu kampanya 7 Haziran 2021 ve 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olacak. Emekli olan vatandaş diğer bir emekli tanıdığına referans olması durumunda hem ödül kazanabilecek hem de emekli vatandaşın en iyi promosyondan faydalanmasını sağlayacak.

Yapı Kredi Bankası müşterileri SGK/SSK/BAĞKUR vb maaş sahibi bir emekliye referans olması durumunda kampanyaya katılabiliyor. Kampanyaya katılım, tüm Yapı Kredi şubelerinin yanında müşteri iletişim merkezlerinden veya mobil uygulama üzerinden de yapılacak.

Emekli Maaşını Yapı Kredi'ye Taşıyan Emekli Vatandaşlar 2000 TL promosyon alacak!

yapi-kredi-bankasi-emekli-vatandaslarin-yuzunu-guldurmeye-devam-ediyor-basvuran-her-vatandasa-21

Kampanyaya katılım ile referans gösteren emekli vatandaşlar, maaşlarını Yapı Kredi Bankasına taşıdıktan sonra internet bankacılığı üzerinden promosyon talebinde bulunabilecekler. Bir emekli vatandaş yalnızca bir kişiyi referans gösterebilir. Yalnızca bir Yapı Kredi müşterisi en fazla 10 vatandaşa referans olabilecek.

Yapı Kredi Bankası müşterilerine referans olan vatandaşlardan SGK/SSK/BAĞKUR vb. emekli maaşını alan kişiler veya maaşını bankaya taşıyan vatandaşlar bir müşteri için 250 TL ve toplamda 2.500 TL ödül kazanabilecekler. Referans gösterilen emekli vatandaşlar yapı kredi bankası aracılığı iler alacakları aylık net maaş 1.500 ise 1.300, 1.300-1.500 aralığında ise 1.650 TL, 2.500 üzerinde ise 2.000 TL nakit promosyon alabilecekler.