Ekonomi

Yapı Kredi Bankası duyurdu! Banka hesabınız varsa 30 bin TL alın

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak sizlere Kredi imkanı sağlanmaktadır. Yapı Kredi Bankası banka şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan bu krediler hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırılarak 36 ay vadeli olarak 30.000 TL ödeme yapılarak kullandırılmaktadır. Özel bankalar arasında olan Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişileri aynı gün içinde hesaplarını ödemeler yaparak da Kredi imkanı sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması hesabına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce öncelikli olarak kredi notu sorgulamasını yapmalı ve banka kredi puanı 1.500 ve üzerinde olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanmalıdır.

Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için verilecek olan bu krediler de 30.000 TL kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilir onaylanan krediler yine aynı gün içinde hesaplarınıza yatırılarak da kullandırılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda nakit kredi kullanacak olan kişiler aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırarak da Kredi imkânından faydalanmalarına olanak sağlanacaktır. Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız bireysel yazın boşluk bırakın t.c kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı 44 11 numarasına göndererek Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 30.000 TL kredi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilecekleri bu kampanyalar haricinde ayrıca Kredi kullanacak olan kişilerin 3 ay ertelemeli olarak da işlem yapacağı haberi verildi.