Yapı Kredi Bankası Açıkladı! Başvuru Yapan Acil İhtiyaçlılara Nakit Ödemesi Olacak. Son dakika duyuru geldi. İşte detaylar...

Son zamanlarda yaşanan olumsuz olaylar ( Rusya- Ukrayna savaşı gibi) sonucunda Türkiye'de geçim sıkıntısı çeken insanlar daha da zor bir durum ile karşılaştı ve bunun sonucunda da maddi olarak yardıma ihtiyaç duymaya başlandı.

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Yapı Kredi Bankası da bu durumda olan insanlar için bir ihtiyaç kredisi başvurusu başlattı, bu kredi ile 10 bin TL'YE kadar ihtiyaç kredisi başvurusunu halkın kullanması için piyasaya çıkarılmıştır.

Nakit ihtiyacı olan insanlar ise bu krediyi almak için başvuru yapmak istiyorlar. Bu ihtiyaç kredisinin şartı ise kredi notunun 1200 olması, kredi notu 1200 olan kişiler istediklerine bağlı olarak ya yapı Kredi Bankasının mobil uygulamasını kullanarak yada yapı Kredi Bankasına giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. 

Geri ödeme nasıl oluyor?

yapi-kredi-bankasi-acikladi-basvuru-yapan-acil-ihtiyaclilara-nakit-odemesi-olacak

Krediyi almaya hak kazanan kişilerin aklında ise geri ödeme nasıl oluyor sorusu vardır, 36 ay kadar vadeli ve 3 ay erteleme haklı olan bu kredi ödemesi yapılıyor. Kredi başvurusu yapmanın bir diğer yolu da SMS yoludur, mesaj bölümüne bireysel yazarak ardından TC kimlik numarasını yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak aylık gelirini yazarak mesajı 4411 numarasına göndererek de başvuru yapabilirsiniz.

İhtiyaç krediniz çıktığı zaman yapı Kredi Bankasına giderek krediyi almak için bankada başvuru formu doldurarak paranın kendi hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz, ihtiyaç kredisinin çıkıp çıkmadığını da TC kimlik numaranız ile kolayca öğrenebilirsiniz.