Yapı Kredi Bankası 3 Ay Ertelemeli 3 Dakika İçinde 35.000 TL Ödeme Alıyorlar! Nakit İsteyenlere Duyurulur. Son dakika kampanyası ile hemen sonuç alacaksınız.

Yapı Kredi Bankası 3 Ay Ertelemeli 3 Dakika İçinde 35.000 TL Ödeme Alıyorlar! Nakit İsteyenlere Duyurulur. Son dakika kampanyası ile hemen sonuç alacaksınız. yapı Kredi Bankası üzerinden verilecek olan 35000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa hızlı bir şekilde bankanın uygulaması olan mobil uygulama üzerinden işlem yapabiliyor. Banka hesabı olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak için başvurularını 5 dakika içerisinde yapabiliyor ve onaylanan tutar, hemen kendi hesabına yatırabiliyor. Yapı Kredi Bankası, son yapmış olduğu bu kredi kampanyasında özellikle cep telefonu üzerinden mesaj atarak, kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşları da hızlı bir şekilde destek veriyor. 

Sigortalı olarak çalışan emekli olan ve devlet memuru olan vatandaşların bireysel ihtiyaç kredisi olarak alacakları bu krediler için banka kredi puanı 1300 ve üzerinde olan vatandaşlara ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup, onsekiz yaşından büyük olan kişilere bu krediyi vereceğini duyurdu. 

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

Yapı Kredi Bankası 35.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

yapi-kredi-bankasi-3-ay-ertelemeli-ihtiyac-kredisi-basvurulari-basladi

Yapı Kredi Bankası üzerinden eğer 35.000 TL kredi kullanacaksanız, başvuru yapacağınız ilk yöntem bankanın SMS sistemi olabilir. Bir mesaj atarak ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. Buna göre banka kredi başvurusu için cep telefonunuzun mesaj kısmına girip Bireysel TC KİMLİK ve Aylık Gelir yazmanız gerekiyor. Bu mesajı daha sonra 4411’e gönderirseniz, kredi sonucunuz hemen belli olacak ve onaylanan krediniz varsa bu kredinizi en yakın banka şubesinden kullanabileceksiniz.

Eğer sms ile başvuru yapamadıysanız veya yapmak istemiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine girip başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru sonrasında size verilen referans numarasından da kredi sonucunuzu görebilir, başvuru esnasında yazdığınız cep telefonuna sonuç gelecektir. Bu şekilde de onaylanan krediniz varsa, onaylı olan tutarı en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz.