Magazin

Yamaç'ın askerlik fotoğrafları herkesi şaşırttı! Çukur dizisinin Yamaç’ı Aras Bulut İynemli’nin askerlik fotoğrafları ortaya çıktı

Milyonlarca takipçisi olan Çukur dizisinin başrollerinde oynayan Yamaç’ı canlandıran Aras Bulut İynemli geçtiğimiz günlerde askerlik görevini yapmak için Kütahya’daki birliğine teslim oldu. Birliğine teslim olmasından sonra başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin askerlik fotoğrafları sosyal medyayı salladı.

ASKERLİK FOTOĞRAFLARINA BİNLERCE BEĞENİ YAĞDI

Asker arkadaşlarıyla beraber çekildiği fotoğraflarda yüzü gülen başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli takipçilerini hayrete düşürdü. Aras Bulut İynemli’nin asker halini gören takipçileri fotoğrafların altına binlerce yorum yaptı. 

İşte Aras Bulut İynemli’nin asker arkadaşlarıyla çekildiği askerlik fotoğrafları.

Tumhaber.com

ARAS BULUT İYNEMLİ KİMDİR?

25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbulludur. Yeşim adında ablası ve kendisi gibi oyuncu olan Orçun adında abisi bulunmaktadır. Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Uçak Mühendisliği bölümünde okumaktadır. Okuluna hayli önem veren İynemli, oyuncu olduktan sonra okulunu dondurma kararı almış. İlk olarak Arka Sokaklar dizisi ile kamera karşısına geçen İynemli, 2010-2013 yıllarında Mete Akarsu karakterini canlandırdığı “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile tanındı. 2013-2014 yılları arasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Şehzade Bayezid rolünü canlandıran yakışıklı oyuncu, ardından 2015 yılında “Maral” dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaştı.

2015-2016 yıllarında “İçerde” dizisinde Umut/Mert karakterine hayat veren Aras Bulut İynemli, şimdilerde ikinci sezonu yayınlanan “Çukur” dizisinde Yamaç karakterini canlandırmaya devam etmektedir. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan 28 yaşındaki Aras Bulut İynemli, 1.80 metre boyunda, 70 kilo ve Başak burcudur.

Aras Bulut İynemli’nin rol aldığı diziler:

Çukur (Yamaç) – 2017-2018
İçerde (Umut, Mert) – 2016–2017
Maral: En Güzel Hikayem (Sarp Altan) – 2015
Muhteşem Yüzyıl (Şehzade Bayezid) – 2013–2014
Öyle Bir Geçer Zaman ki (Mete Akarsu) – 2010–2013
Arka Sokaklar (Şeref) – 2009
 

Aras Bulut İynemli’nin rol aldığı filmler:

Pek Yakında (Konuk Oyuncu) – 2014
Mahmut ile Meryem (Mahmut) – 2013
Tamam Mıyız? (İhsan) – 2013
 

Ödülleri:

Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Sanatçıları Ödülleri, Ekrem Bora Umut Veren Oyuncu Ödülü (Tamam mıyız?) – 2014
Antalya Televizyon Ödülleri, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Öyle Bir Geçer Zaman ki) – 2011
TelevizyonDizisi.com En İyiler Ödülleri, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Öyle Bir Geçer Zaman ki) – 2011

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı