Ekonomi

Yakın Zamanda İhtiyacı Olan Bireylere 30.000 TL Ödeme Haberi! 36 Ay Vadeye Kadar Bölünecek Nakit Kredi Başlıyor

30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek kişilere 30000 TL kredi ödemesi verileceği açıklandı. Banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar için yapılan kampanyada özellikle ihtiyaç kredisi olarak düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanacak olan kişiler, 36 ay vadeli olarak bu bankalar üzerinden kredi kullanılabilmektedir.

Garanti Bankası

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların ekip, ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilmektedir. 30000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bu kampanya üzerinden sizlerde 5 dakika içerisinde sonuç alabilecek ve onaylanan kredinize hemen ihtiyaç kredisi olarak hesabınıza yatırarak öğrenebileceksiniz.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapacak olan kişilere düşük faiz oranları ile birlikte 30000 TL kredi kullanabiliyor. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi seçenekleriyle birlikte düşük faizli krediler veriliyor. Ziraat Bankası şubelerine giderek başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlem yapacak olan kişilere 30000 TL kredi hemen aynı gün içinde verilmektedir.

Ziraat bankası hesabınıza 21000 TL ödeme yatmış olabilir

Ziraat bankası hesabı olanlara 2 gün süre daha verildi! Aman dikkat, Başvuru yapmayı unutmayın

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak işlem yapacak olan vatandaşlar haricinde ayrıca Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankaları üzerinden de kredi alabileceğinizi söylemek istiyoruz.