Bakırköy'de ünlü bir AVM'nin otoparkında öldürülen Yağmur Sönmez kimdir? Yağmur Sönmez nasıl öldürüldü? Bakırköy'de AVM'de öldürülen Yağmur'u kim öldürdü? Murat Bayırköylü kimdir? Murat Bayırköylü ailesi kim? Murat Bayırköylü kaç yaşında? Murat Bayırköylü nereli? Yağmur Sönmez kaç yaşında?

Gözden kaçırmayın

Cem Gürdeniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Şu An Ne İş Yapıyor? Cem Gürdeniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Şu An Ne İş Yapıyor?

Korkunç bir cinayet daha! Türkiye artık bu haberlere çok alıştı! Her gün kadın cinayeti, her saniye hayvana işkence haberleri.. Doğurulup doğurulup sokağa salınan çocuk ihmali çocuklar bile hayvana işkence eden, tecavüz eden videolarla haberlere çıkıyor. Trafikte, park mevzusunda sokakta yürürken hatta markette bile en ufak mevzudan kavga ile ölümler meydana geliyor. Şiddet sevgisizlik saygısızlık umursamazlık kanunsuzluk korkusuzluk arşa çıkmış vaziyette..

Bakırköy'de ünlü bir alışveriş merkezinin otoparkında 21 yaşındaki eski kız arkadaşı Yağmur Sönmez'i öldüren Murat Bayırköylü'nün annesi hakim, babası ise başsavcı vekili çıktı!

Şoke eden olayda inanılmaz gelişmeler! Dün akşam Bakırköy'deki ünlü bir alışveriş merkezinin otoparkında kadın cinayeti meydana geldi. Yine genç bir kadın sevgilisi tarafından öldürüldü.

Katil Murat Bayırköylü'nün annesi hakim babası da başsavcı vekili çıktı!

Katil Murat Bayırköylü otoparkta tartıştığı eski sevgilisi Yağmur Sönmez'e tüfekle ateş etti sonrada intihar etti.

Yağmur Sönmez kimdir? Yağmur Sönmez nereli? Yağmur Sönmez kaç yaşında? Yağmur Sönmez ne mezunu? Yağmur Sönmez mesleği neydi?

Murat Bayırköylü kimdir? Murat Bayırköylü nereli? Murat Bayırköylü kaç yaşında? Murat Bayırköylü ne mezunu? 

KATİL BİRDE HUKUK ÖĞRENCİSİYMİŞ!

Eski sevgilisini ölüdüren katil Murat Bayırköylü'nün Hukuk fakültesi öğrencisi olduğu ortaya çıktı!

Murat Bayırköylü'nün annesinin hakim İsmihan Boza babasının ise Bakırköy Başsavcı Vekili Muhittin Bayırköylü olduğu ortaya çıktı!

Anne ve babası bir süre önce boşanmış olan katil Murat Bayırköylü'nün tek çocuk olduğu öğrenildi.

Yağmur Sönmez'in cenazesinin yarın öğle namazının ardından Zeytinburnu Kozlu Mezarlığı'na defnedileceği belirtildi..

YAĞMUR SÖNMEZ KİMDİR?

Yağmur Sönmez Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 3. sınınf öğrencisiydi...