WhatsApp'a Uzun Zamandır Beklenen Yenilik Geliyor! Yeni Güncellemenin Ekran Görüntüleri Yayınlandı!

WhatsApp'a Uzun Zamandır Beklenen Yenilik Geliyor! Yeni Güncellemenin Ekran Görüntüleri Yayınlandı!
22 Eylül 2020 - 23:58

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma programı WhatsApp tarafından yeniliklere devam ediliyor. Milyarlarca insanın kullandığı programda kullanıcıların talepleri doğrultusunda yapılan değişikliklerle WhatsApp daha da cazip bir şekle bürünüyor.

WHATSAAP'A ÇOKLU CİHAZ DESTEĞİ

Yapılan açıklamaya göre WhatsApp artık aynı anda farklı cihazlarda kullanılabilecek. Tek bir hesap için dört farklı cihazda aynı anda kullanım gerçekleştirilebilecek. Yapılacak olan güncelleme çalışmalarında son aşamaya gelindi.

ANDROİD VE iOS DÜZENLEMELERİ YAPILIYOR

WaBetaInfo tarafından verilen bilgilere göre çoklu cihaz desteği ile alakalı çalışmalar bitirildi. Kısa bir süre içerisinde tüm WhatsApp kullanıcıları bu özelliği aktif edebilecekler. Android ve iOS kullanıcılarına yönelik son düzenlemeler yapılıyor.

WhatsApp'ın yapacağı güncellemeler kullanıcılar arasında memnuniyetle karşılandı. Çoklu cihaz desteği ile kullanıcılar WhatsApp'tan daha pratik bir şekilde yararlanabilecekler.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ PAYLAŞILDI

Öte yandan WhatsApp tarafından yapılacak olan çoklu cihaz desteği ile alakalı güncelleme ile ilgili olarak ekran görüntüleri de paylaşıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum