Vietnam'da Komunist Partisinin Kamu Güvenliği Bakanı To Lam, Nusret'in Londra'da bulunan restoranına giderek orada 19 bin TL tutarında bir hesap ödediği ortaya çıktı. Bakanın Nusret keyfi ülkesinde krize neden oldu.

Dünyaca ünlü Nusret'in Londra'da yeni açtığı restorantı, yüksek fiyatları ve restoranta gelen ağır misafirlerle sürekli gündemde yer almaya devam ediyor. Açıldığı günden bu güne kadar David ve Victoria Beckham çiftini, oyuncu Leonardo DiCaprio'yu ve Wayne Rooney gibi ünlü isimleri restoranında ağırlayan ünlü şefin son olarak konuğu Vietnamlı Komünist Partili Bakan To Lam oldu. Bakanın restoranda et yediği ve sonrasında ödediği hesap görüntüleri ülkesinde büyük tepki topladı.

Gözden kaçırmayın

Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar! Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar!

nusret vietnam to lam

Komünist yönetim anlayışı ile yönetilen Vietnam'ın Kamu Güvenliğinden sorumlu bakanı To Lam ve beraberindekiler Nusret'in Londra'da bulunan restoranına giderek yemek yediler. Vietnamlı bakana kendi elleriyle tam 1450 sterlin (yaklaşık 19 bin TL) tutan altın kaplamalı biftek ikram eden Nusret, çekilen görüntüleri Tiktok ve Instagram hesabından paylaşınca bakanın ülkesinde kriz çıkmasına neden oldu.

Nusret, videoyu apar topar silse de Vietnam'da sosyal medya siteleri çoktan videoyu viral hale getirdi ve Vietnam vatandaşlarının aylık 150 dolar kazandığı ülkede, komünist iktidarda yer alan bir bakanı bu denli lüksüne tepkiler gecikmedi.