Teknoloji

Vernee Üst Düzey Performans Özellikli Cihazını Piyasaya Sürme Hazırlığında

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü üst düzey akıllı cihazla çok büyük bir ilgi gören Venee, yeni bir akıllı cihaz piyasaya sürme hazırlığında. Çinli üreticinin geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü üst düzey performans özelliklerine sahip Apollo’yu piyasaya süren ve performans özelliklerine dikkat eden teknoloji severlerden büyük bir ilgi gören Venee, tamı tamına 10 çekirdekli bir akıllı cihazla uygulama performansı harika olan başarılı bir cihaz üretmeyi başarmıştı. Hem oldukça fiyat ile piyasaya süren bir akıllı cihaz üreten ve aynı zamanda 128 GB depolama alanıyla cihaz kullanıcılarının pek çok üst düzey uygulama ve fotoğraf yüklemesine imkan sağlayan amiral gemisi, aynı zamanda fiyat açısından da diğer amiral gemilerine göre oldukça uygun.

10 çekirdek işlemcisinin yanı sıra 6 GB RAM kapasitesine sahip olan akıllı cihazın performans anlamında pek çok amiral gemisine taş çıkarttığı belirtiliyor. Performans anlamında kullanıcılarını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayan akıllı cihazın ardından Apollo 2’yi piyasaya sürme hazırlığında olan başarılı firmanın, bu akıllı cihazı da amiral gemisi niteliğinde piyasaya süreceği belirtilmekte.

Teknoloji Devlerine Fark Atabilir

Ürettiği akıllı cihazlarını oldukça uygun fiyatlardan ve üstün özelliklerle piyasaya süren Çinli firma Venee, Android işletim sistemine sahip bu cihazıyla yeniden büyük bir ilgi görebilir. Sadece 400 dolar fiyatıyla üst düzey performans özelliklerine sahip amiral gemisine sahip olma imkanı sağlayan Çinli üreticinin, pek çok teknoloji devine fark atabileceği ve taş çıkarabileceği belirtilmekte.

Akıllı cihazını piyasaya sürme hazırlığında olan Venee’nin işlemci olarak 10 çekirdekli MediaTek Helio X30 kullanacağı ve bu işlemcinin ilk kez bir akıllı cihazda kullanılacağı bilgisi aktarıldı. Bununla birlikte aynı zamanda pek çok amiral gemisinde de olduğu gibi çift kameraya sahip olacak olan bu akıllı cihazın, çok yakın bir zamanda tanıtılacağı bilgisi aktarıldı. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı