Ekonomi

Ve sonunda TBMM geçti! Emekliye 14.000 TL ödeme verileceği açıklandı! Sıkı Durun

Ve sonunda TBMM geçti! Emekliye 14.000 TL ödeme verileceği açıklandı! Sıkı Durun

Emekli olan vatandaşlar için bayramdan sonra beklenen nakit kampanyası duyurusu paylaşıldı. Emekliye 14000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, 36 ay vadeli, bu kredileri kullanabilmektedirler. Kamu bankaları üzerinden de faizsiz olarak kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için katılım bankaları üzerinden işlemler gerçekleştirilmekte.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek Meclis onaylı devlet destekli 14000 TL kredi kullanabilir, kullanmış olduğunuz bu krediyle birlikte de 36 ay vadeli işlem yapabilirsiniz. Başvuru yapacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak bu kredi kampanyalarına katılabiliyor ve istedikleri zaman başvurularını yaparak, kredi kullanabiliyorlar. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu kampanyaya katılmak istiyorsanız, 5 dakika içerisinde sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirmek istemeyen kişiler, faizsiz olarak kredi kullanmak istiyorlarsa, Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası üzerinden kredi kullanabilir. Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası faizsiz olarak bankacılık işlemleri yaparken kullandırmış olduğu kredilerden de sıfır faizli işlem yapmaktadır. Kredi başvurusunu, bankalar üzerinden yapmak istiyorsanız, kar payı oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi alacağını söylemek istiyoruz.