Hande Erçel ile ayrılığı reklam aşkıydı iddialarını ortaya çıkaran Kerem Bursin'in eski aşkı Yağmur Tanrısevin ile takipleşmesi aşk alevlendi mi sorusunu akıllara getirmişti. Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevin'den beklenen açıklama geldi.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Hande Erçel ile dizi aşkı gerçeğe dönüşen Kerem Bursin eski aşkına geri döndü!

Hande Erçel ile Kerem Bursin arasında ki uyum oldukça beğenilmiş ve aralarında aşk dedikoduları çıkmıştı. İkili başlarda bu haberleri yalanlamış hatta dalga geçmişti. Bursin ve Erçel daha sonra beraber Maldivler tatiline gitmiş ve burada aşklarını sosyal medyadan duyurmuşlardı. Ancak o dönem dizini reytingleri düştüğü için ikilinin reklam aşkı yaptığı iddia edimişti. 

İkili reklam aşkı söylentilerini yalanlarcasına dizi finali sonrası da beraberliklerini sürdürmüştü. Ancak geçtiğimiz günlerde ikili ayrıldı ve birbirlerini sosyal medyadan takipten çıktı. Durum böyle olunca reklam aşkı söylentileri yeniden ayyuka çıktı.

Hande Erçel'in geçtiğimi günlerde Atasay'ın patronu ile aşk yaşadığı iddiaları ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine gözler Bursin'e çevrilirken Kerem Bursin'in bu olay sonrası eski aşkı Yağmur Tanrısevin ile takipleşmesi eski aşk yeniden söylentilerini ortaya çıkardı.  

Kerem Bursin ile Yağmur Tanrısevin 2013- 2014 yılında Güneşi Beklerken adlı dizide rol almıştı. İkilinin dizi aşkı gerçeğe dönmüştü. Ancak ikili bir yıl sonra ilişkilerini birbirlerine zaman ayıramadıkları için sonlandırmıştı.

Kerem Bursin ile Yağmur Tanrısevsin'in şimdi yeniden takipleşmesi akıllara eski aşklar yeniden küllerinden mi doğuyor iddiasını ortaya çıkardı. Yağmur Tanrısevin'in eski sevgilisi Oğuzhan Koç'un geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir'e evlenme teklif etmesi sonrası Tanrısevin'in Bursin'i takibe alması dikkatlerden kaçmadı.

Yağmur Tanrısevsin iddialara cevap verdi. Nişantaşı'nda muhabirlere yakalanan oyuncu Bursin ile takipleşmesi sorulunca "Tekrar aşk durumu yok." diyerek iddiaları yalanladı.