Ekonomi

Ve Biraz Önce Resmi açıklama Geldi; Tek Seferde 28 Bin TL Ödeme Kesinleşti

Bankalar tarafından kurum çalışanlarına ve emeklilere verdiği promosyon tutarları ile ilgili en güncel bilgileri sizler için derledik.

Bankalar emeklilere maaşlarını 3 yıl süresince kendi bankalarına taşıması sözüne 10 Bin TL’ye kadar promosyon vermektedir. Son haberlere göre Kurum çalışanları için bankaların verdiği promosyon tutarı kişi başı tek seferde 28 Bin TL’ye ulaştı. Bazı kurumlar yaptıkları anlaşmalarla çalışanlarına, bankalardan çok daha yüksek tutarlarda promosyon talep etmektedirler.

Kurumlar, personelleri için verilecek banka promosyonu için sıkı pazarlıklara başladı. Birçok belediye, okul, sağlık müdürlükleri, il özel idareler, özel sektör firmaları gibi birçok kurum çalışanlarına, bankalar tarafından ödenecek olan promosyon tutarının artırılması için bankalarla masaya oturdu. Bazı kurumların bankalardan aldıkları promosyon tutarlarına bir göz atalım.

Anadolu Üniversitesi’nden Personele Rekor Promosyon

Anadolu Üniversitesi ile bankalar arasında gerçekleştirilen promosyon ihalesinde kazanan Anadolu Üniversitesi personeli oldu. Çalışanların 3 yıl aynı bankada kalmasına istinaden 41 Bin 500 TL tutarındaki promosyon banka tarafından Anadolu Üniversitesi personeline verildi. Bu rekor promosyon tutarından, toplamda çalışan beş binin üzerinde personel faydalanacak.

Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Banka Promosyon Tutarı

Anadolu Üniversitesi’nin ardından Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi’nin de çalışanları için bankalarla promosyon ihalesi yaptığı öğrenildi. İhale sonuçlarına göre banka tarafından Osman Gazi Üniversitesi personeline 31 Yüz TL promosyon vereceği haberleri duyuldu.

Edirne Keşan Milli Eğitim Müdürlüğü

Ülke genelinde yapılan sıkı pazarlıklar neticesinde bankalar tarafından kurum personeline ödenen tutarlarla ilgili elimize ulaşan detaylardan birisi de Edirne Keşan Milli Eğitim müdürlüğü çalışanlarının promosyon tutarlarına ait. Banka tarafından, Edirne Keşan Milli Eğitim Müdürlüğü personeline 3 yıllık aynı bankada kalma sözlerine karşı 25 Bin 250 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacağı bildirildi.

Adalet Bakanlığı Çalışan Personel Banka Promosyonu

Adalet Bakanlığı tarafından bankalarla yapılan promosyon ihale sonuçlarına göre, Adalet Bakanlığı’ndaçalışan personel banka promosyon tutarı 25 Bin TL olarak açıklandı.

Ayrıca Tuzla Belediyesi, Saruhanlı Belediyesi, Seyhan Belediyesi gibi birçok belediye de bankalardan aldıkları promosyon tutarını açıkladılar. Tutarlar 28.100 TL ile 9.500 TL arasında değişkenlik göstermektedir.