TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran ve her sezon izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışması Survivor All Star için geri sayım başladı. Bu sezon efsane bir kadro ile ekrana gelecek olan yarışma programının yayın tarihi belli oldu. Acun Ilıcalı izleyicilerin merakla beklediği haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Peki Survivor All Star 2022 ne zaman başlıyor? Survivor All Star 2022 yarışmacıları kimler yayın tarihi ne zaman?

SURVİVOR ALL STAR 2022 15 OCAK'TA BAŞLIYOR

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından Survivor All Star 2022 yayın tarihini duyurdu. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında Survivor All Star 2022 yarışmasının 15 Ocak tarihinde başlayacağını açıkladı. Acun Ilıcalı'dan gelen bu açıklama sonrasında ise izleyenleri artık günleri ve saatleri saymaya başladı. Çünkü bu sezon Survivor yarışmasında tüm zamanların en iddialı yarışmacılar yarışacak. Hem ünlüler hem de gönüller takımları izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

ve-belli-oldu-survivor-all-star-2022-icin-tarih-verildi-survivor-hayranlari-artik-saatleri-sayi-1

SURVİVOR ALL STAR 2022 YARIŞMACILARI KİMLER?

Televizyoncu Acun Ilıcalı merakla beklenen Survivor All Star 2022 yarışmacılarının Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından duyurmuştu. İşte bu sezon Survivor All Star'da mücadele edecek yarışmacılar;

Survivor All Star 2022 Ünlü Kadrosu

Adem Kılıçcı

Avatar Atakan

Furkan Kızılay

Mert Öcal

Sercan Yıldırım

Barış Murat Yağcı

Batuhan Karacakaya

Aycan Varış

Elif Yıldırım Gören

Merve Aydın

Nagihan Karadere

Sema Aydemir

Birsen Bekgöz

Survivor All Star 2022 Gönüllü Kadrosu

Gökhan Keser

Ogeday Girişken

Anıl Berk Baki

Hikmet Tuğsuz

Ardahan Uzkanbaş

Berkan Karabulut

Yasin Obuz

Gizem Kerimoğlu

Berna Keklikler

Sude Burcu

Seda Aydemir

Evrim Keklik

Nisa Bölükbaşı