Vatandaşların hesaplarına yatacak para duyurusu yapıldı! Her 10 dakikada bir 10.000TL kredi verilmektedir. Dakikada bir kredi verilir ve krediler vatandaşlara duyurulan hesaplara yatırılır. Yeni Kredi Kampanyası Haberleri...

Bankanın yeni kredi kampanyası her gün basına aktarılmakta. Yapı Kredi de vatandaşlarımız için ihtiyaç kredisi kampanyası başlatmıştır. Yapı Kredi Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre 5 dakikada 5.000 TL, 10 dakikada 10.000 TL krediyi anında onaylıyor.

Kredi başvurusunda bulunan kişi, krediyi bankanın belirlediği faiz oranında kullanabilir. Belirli koşulları sağlayan vatandaşlar düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabilirler. Kredi notu yüksek olan vatandaşlar düşük faiz oranlarıyla kredi alabilirler.

Kredi kullanan kişiler ilk amortisman ödemesini de 36 ay vade ile 3 ay erteleyebilmektedir. Yapı Kredi Bankası'nın yürüttüğü kampanyaya rekor başvuru bekleniyor.

Her 5 dakikada bir 5000 TL, 10 dakikada bir 10.000 TL kredi.

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunan kişilerin banka tarafından belirlenen şartlara uyması gerekmektedir. Bu koşul, kredi notunuzun 1200 ve üzeri olmasını ve daha önceki bir bankadan kredi kartı veya kredi kartı kullanmamış olmanızı gerektirir. Bankadan yapılan açıklamada, bankaya yapılan ödemelerin düzenli olarak yapılması gerektiği vurgulandı.

SMS ile başvuran adayların başvuruları hemen kabul edilecektir. 5000 Türk Lirası kredi sadece 5 dakikada onaylanır. Başvurular bankanın internet sitesi veya ATM aracılığıyla yapılabilir. Bu şekilde başvuru yaptığınız takdirde 10 dakika içerisinde cep telefonunuza onay gelecektir.

vatandaslarin-hesaplarina-yatacak-para-duyurusu-yapildi-her-10-dakikada-bir-10000tl-nakit-veril1

Kredi Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

Belirli koşulları karşılayan ve başvuru yapan tüm vatandaşlar anında onay alacaktır.Ek olarak SMS ile de başvuru yapmanız mümkündür.Çok kolay ve zahmetsiz bir başvuru yöntemidir. Cep telefonunuzla hızlı bir şekilde kredi başvurusunu yapıp sizler de bu kredi fırsatını en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.. Aylık gelir, mesaj kısmına "Bireysel" yazıp bir boşluk bırakarak, TC numarası yazıp tekrar boşluk bırakarak görüntülenir. Başvuruyu tamamlamak için 4411'e bu belirtilen mesajı göndermeniz yeterli olacaktır. Hemen arından ortalama olarak 5 dakika içinde bir onay mesajı alacaksınız. onay mesajını aldıktan sonra krediyi kullanmak için size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine gidebilirsiniz. Kredi başvurunda bulunmakta aslında bu kadar kolay ve zahmetsizdir.