Vatandaşa Derman Olacak 2 Banka TC Kimlik Numarasını Yazan Müşterilerine 20.000 TL Ödeme Yapıyor! Nakit ihtiyacınız varsa hemen başvurunuzu yapın ve onay alın!

20000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için kampanya başlatan Finansbank ve İNG Bankası yapmış oldukları bu kampanya ile birlikte vatandaşlara hemen onay vereceğini açıkladı. 20000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bu iki banka üzerinden kimlik numaranız aracılığıyla başvurunuzu gerçekleştirecek ve yine kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamada ne kadar kredi onay aldığınızı göreceksiniz. 

QNB Finansbank ve İNG Bank üzerinden başlatılan bu kampanyada banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan vatandaşların hızlı bir şekilde sonuç alabileceği, kampanya resmen duyuruldu. Başvuru yapmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanacak söyleyebiliriz. Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşlarına bu bankalar üzerinden alıyorsa, daha yüksek limitlerde kredi kullanabilir. 

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

ING bank 20.000 TL ödeme

Kredi notuna göre faiz oranı uygulayan bankalardan bir tanesi ING bank oluyor. Başvuru yapmak isteyen kişiler en yakın banka şubesinden işlem yapabilir veya bankanın mobil uygulamasını kullanıyorsanız ING mobil uygulaması üzerinden online 10.000 TL ve 20.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. ING bank mobil uygulaması kullanacak olan kişiler düşük faizli ve masrafsız olarak kredi kullanabilecektir. Banka şubelerine giderek başvuru yapmak isteyen kişiler için sadece kimlikleri ile birlikte destek verilecektir. Size en yakın ING bank şubesine giderek Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

3-banka-bu-gun-pes-pese-ilan-etti-borclulara-45-bin-tllik-odeme-aninda-yapilacak-2

QNB Finansbank 20.000 TL Ödeme

QNB Finansbank üzerinden düşük faiz oranları ile birlikte 10000 TL veya 20000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilir veya bu bankanın resmi internet sitesine girerek buradan işlemlerinizi yaparak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden yapmış olduğumuz kampanya ile birlikte 36 ay vadeye kadar işlem yapılmaktadır. ilk taksit ödemesinde 3 ay her kelime yaparak da kredi kullanabiliyorsunuz.