Vakıfbank tarafından hazırlanan kredi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Vatanaş yüksek faiz oranları sebebiyle acil nakit ihtiyaçlarını çözmek için bankaların kapısını çalmaya çekinir oldu. Kamu bankası olan Vakıfbank bu konuda yenilikçi çözümler sunacağını açıkladı. Banka cazip faiz oranlarının yanı sıra pek çok vatandaşın araştırdığı ancak bulamadığı faizsiz kredi kampanyasını da sonunda açıkladı. 

Vakıfbank verilecek kredi miktarına uygun ya düşük faiz seçeneği sunuyor ya da hiç faiz almıyor. Bankanın bu güne kadar yapmış olduğu en büyük kampanyalardan biri olduğu belirlendi. 

25 BİN LİRAYA KADAR SIFIR FAİZ İMKANI!

2-21

Vakıfbank yeni kredi kampanyasını açıklamasının hemen ardından piyasada oldukça ilgi gördüğü belirlendi. KRedi faiz oranları bu şartlarda piyasalarda yüzde 2 seviyelerine kadar çıkıyor. Vatandaş faizsiz kredi müjdesi beklerken ilk adım hükümet destekli bankadan gelmiş oldu. 

25 bin liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçları için kredi notu yüksek, 18 yaşından büyük, daha önce bankalarla çalışmış ve kredi sicili bozulmamış olan vatandaş hem hızlı hem de kolay bir şekilde sorunsuz kredi alabilecek. Kredi dosya masrafları içinde banka tarafından oldukça uygun fiyatlı rakamlar belirlendi. 

50 BİN LİRA KREDİ ALACAKLARA GÖRÜLMEMİŞ FAİZ ORANI!

Daha yüksek nakit ihtiyacı olan vatandaş için de yeni bir kredi kampanyası hazırlandı. Bu süreçte 50 bin liraya kadar olan kredi ihtiyaçları için faiz oranları tabiri caizse dibe çekildi ve bu süreçte yüzde 0.79 oranında kredi verilmesine karar verildi. Vatandaş daha önce bu miktar için faiz oranına göre 90 bin liraya kadar geri ödeme yapabiliyordu. Ancak yeni kredi kampanyası ile birlikte sadece 59 bin liralık kredi ödemesi yapılacağı belirlendi.