Vakıfbank'tan Emeklilere Maaşın 20 Katı Kredi Başladı! Emekliler Başvuru Yaparak Onay Alıyor, Mutlu Oluyor. Sizlerde hemen emekli maaşınız üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank'tan Emeklilere Maaşın 20 Katı Kredi Başladı! Emekliler Başvuru Yaparak Onay Alıyor, Mutlu Oluyor. Sizlerde hemen emekli maaşınız üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Detayları öğrenmek için haberimizi okuyabilirsiniz. Vakıfbank'tan emekliler için başlatılan bu kampanya şu şekilde...

Emekli olan vatandaşların büyük bir kısmı bankacılık işlemleri için kamu bankalarını tercih ederler. Emekliler maaşlarını Vakıfbank’a taşıdıklarında maaşlarının yirmi katına kadar ihtiyaç kredisi alabilirler. Bankanın sosyal medya hesaplarından ve resmi internet sitesinden yaptığı duyuruya göre krediye başvurmak isteyen kişilerin en yakın Vakıfbank şubesine gitmeleri ya da doğrudan internet şubesi üzerinden başvuru yapmaları gerekir. İnternet sitesindeki başvurular 7 gün 24 saat boyunca ulaşılabilir durumdadır.

Kredi başvurusunda bulunan kişiler için düşük limitli kredi tanımlandıysa bu tutar artırmak için ipotek ya da kefil gösterebilirler. Emekli maaşını Vakıfbank’tan alan kişiler için genellikle yüksek tutarlı kredi miktarı belirlenir. Bu kullanıcılar alacakları şifre ile mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler.

Vakıfbank Emekli Kredisi Şartları

vakifbanktan-emeklilere-maasin-20-kati-kredi-basladi-emekliler-basvuru-yaparak-onay-aliyor-mutl

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

Kredi notu düşük olan kişiler emekli maaşların Vakıfbank’tan aldıklarında ve 70 yaşının altında olduklarında emekli kredisi kullanabilirler. Banka tarafından verilen kredilerin tutarı 50.000 TL’ye kadar çıkmakta olup vade ise en fazla 36 ay olarak belirlenir. 50.000 liranın üzerindeki kredilerde vade genellikle 24 ay olarak ayarlanır ve krediden herkes faydalanabilir.

Kredi kampanyasından yalnızca emekli olanlar değil bireysel sigortalı çalışanlar da yararlanabilir. Devlet memuru olanların da faydalanabileceği kredi nakit ihtiyacının yüksek olduğu anlarda hızlı bir şekilde çözüm sunar. Kredi başvurusu ve sonuçları ile ilgili bilgiler kullanıcılara kısa mesaj ile gönderilir.