Vakıfbank ve Halkbank Emekliye borçlarını kapatmaları için 200.000 TL ödeme ayırdı! Başvurular başladı. vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli olan vatandaşlar, 200000 TL ödeme alabilecek.

Vakıfbank ve Halkbank Emekliye borçlarını kapatmaları için 200.000 TL ödeme ayırdı! Başvurular başladı. Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli olan vatandaşlar, 200.000 TL ödeme alabilecek. Emekli maaş hesabınız üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar, diğer bankadaki olan borçlarını kapatmak istiyorsa, düşük faiz oranları ile kamu bankaları üzerinden bu kredileri istedikleri zaman kullanabiliyor. Dağınık, borçları olan emeklileri emekli maaşlarının tek bir bankadan kredi kullanmak için öncelikli olarak maaş taşıması yapması gerekiyor. 

Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş almıyorsanız maaş, taşıma işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra diğer bankadaki olan tüm güncel ihtiyaç kredisi kredi kartı ve varsa kredili mevduat hesabı borçlarınızı kapatmanız için kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yapılacak olan kredi başvuruları ile birlikte sizlerde 5 dakika içerisinde sonucunuzu öğrenebilecek ve onaylanan tutarı, hemen kendi hesabınıza yatıra bileceksiniz. vakıfbank ayrıca emekli olan vatandaşları ilk kez maaş taşımaları durumunda 750 TL'ye kadar emekli promosyon imkanı da sunmaktadır. 

3-bankadan-tek-tikla-hesabiniza-yatan-kredi-basladi-acil-ihtiyaci-olanlara-60-ay-vadeyle-verilec-1

VakıfBank

Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden de yapılan başvurular sonrasında emekli olan vatandaşlar 100.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi kullanabilecek. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız sizlere hızlı bir şekilde onay veren VakıfBank emekli maaşını bu bankadan alan kişilere düşük faiz oranları ile işlem yapacak.

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Halkbank 

Borç kapatma kredilerinde en çok tercih edilen banka olan Halkbank 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli sadece emekliler için düşük faizli olarak borçlarını kapatma kredisi veriyor. Emekli maaşınızı halkbank'a taşıyarak hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Halkbank resmi internet sitesi üzerinden güncel faiz oranlarını öğrenebilir emekliler için yapılan diğer kampanyalara göz atabilirsiniz.