Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirebilir ve hızlı bir şekilde kredi kullanabilir. Vakıfbank ve Halkbank yapmış oldukları kampanyaları ile birlikte vatandaşlara güncel kredi kampanyalarını sunmaya devam ediyor. 2 banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler kredi kullanmak istiyorlarsa 5 dakika içerisinde hemen Kredi sonucuna göre işlem yapabilir ve anında kredi onayını hesaba geçen para ile öğrenebilir.

Vakıfbank ve halktan kendi resmini internet siteleri üzerinden yapmış oldukları bu duyuru ile birlikte Banka hesabı olan kişilere ATM üzerinden banka şubesine gitmeden 50.000 TL 36 ay vadeli onay vereceğini açıkladı.

Vakıfbank kredi başvurusu

Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar mobil uygulama aracılığı ile işlem yapmak istiyorlarsa ilk olarak internet bankacılığı şifresi alması gerekmektedir. Vakıfbank internet bankacılığı şifresi ile birlikte başvuru yapan kişiler 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenebilmektedir. Vakıfbank mobil uygulaması ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman onay alırsanız düşük faiz oranları ile banka sizlere 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli nakit kredi kullandırmaktadır. 

IMG_20211231_104503

Halkbank nakit kredi başvurusu 50.000 TL

Kampanyayı başlatan bir diğer kamu Bankası olan Halkbank üzerinden de 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli nakit kredi kullanabilirsiniz. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenebilecekleri Kredi kampanyasına mobil uygulama aracılığı ile başvuru yapabilir. Ayrıca size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgenizi verdikten sonra da Kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz.

Halkbank ATM'si üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler bankamatik kartına Halkbank ATM sine yerleştirdikten sonra menü kısmından başvurular sekmesine tıklayarak buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve onaylanan tutarı Kendi hesabına atarak yine ATM aracılığı ile parayı çekebilir.