170 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bu krediye bazı bankalar üzerinden kimlik ve gelir belgeniz ile alabilirsiniz. Bunun için banka sizlerden düzenli bir gelir belgenizin olmasını ve kredi kullanacak olan kişinin de banka şartlarına uygun olmasını isteyecektir. Kredi notu iyi durumda olması çok önemli olacaktır.

Diğer bankalara çok başvuru yapmamanız ve kredi notumuzun 1200 ve üzerinde olması durumunda şartlara uygun olan kişiler 170 bin liraya kadar ihtiyaç kredileri kullanabiliyor. Bankalar 170.000 TL ihtiyaç kredisi verdiği zaman sizin diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatmak ister.

Bu durumda tek bir yere ödeme kolaylığı sağlayarak ihtiyaç kredisi kullanırsınız. Şimdi sizlere hangi bankalar üzerinden 170 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde onay olacağımızdan bahsedelim.

Vakıfbank 170.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Vakıfbank özellikle emekli ve çalışan müşterilerine hızlı bir şekilde onay vermektedir. Emekli olan kişilerin emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda maaşlarının 22 katına kadar kredi alabileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca çalışan kişilerin de en az 6 aylık sigortaları olması durumunda kredi onayı alabileceklerdir. 170 bin TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekiyor. Vakıfbank şubesinden yapacağınız kredi başvurusu şube onayında sizlere sunulacak ve onay almanız durumunda da aynı gün içerisinde kullandırılacaktır. Vakıfbank faiz oranlarını ve kredi başvuru aşamaları hakkında bilgileri bankanın resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

vakifbank-ve-diger-bankalardan-170000-tl-nakit-verilecek-dusuk-faizli-nakit-imkani1

Şekerbank 170 bin TL kredi başvurusu

Şekerbank şubelerine giderek kimliğiniz ve gelir belgenizi verdikten sonra 170 bin TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler banka şartlarına uygun olmaları durumunda Şekerbank üzerinden 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilir. Şekerbank 170.000 TL ihtiyaç kredisi aldığınızda diğer bankadaki borçlarınızı da kapatacak ve tek bir bankaya ödeme kolaylığı sağlayacaksınız. Şekerbank emekli olan kişilerden emekli maaşlarını bu bankaya taşımalarını isteyecek çalışan kişilerin de en az 6 aylık sigortalarının olmasını isteyecektir. Esnaf olan kişilerde ticari bölüm üzerinden bu kredileri kullanabilir. 170.000 TL üzerinde de kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bunun için bankaya ipotek vermeniz gerekmektedir.

170.000 TL kredi veren diğer bankalar

Akbank, QNB Finansbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Burgan Bank Anadolubank, Alternatifbank, TEB Bankası, Yapı Kredi Bankası ve İş Bankası üzerinden de 170.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bu kredileri kullanmak için yeterli bir gelir belgenizin olması sizler için uygun olacaktır. Ayrıca emekli olan kişilerde emekli maaşlarına kredi alacaktır. Bankaya emekli maaşlarını taşıyarak Kredi notu düşük olsa bile kredi kullanacağını söylemek isteriz. Kredi kullanan kişiler ayrıca o bankanın kredi kartına da başvuru yapabiliyor.