Bankalar son zamanlarda yapmış oldukları kampanyalar ile birlikte vatandaşlara sürekli olarak güncel krediler vermeye devam ediyor. Özellikle kısa süreli yapılan kampanyalar da hem düşük faiz oranları ile nakit kredi kullanabilir hem de daha hızlı bir şekilde sonucuna öğrenerek krediyi aynı gün içerisinde alabilirsiniz. Para ihtiyacı olan kişilerin en çok tercih ettiği bankalardan birisi olan Vakıfbank ve Denizbank yapmış oldukları son kampanya da Hafta sonuna kadar başvuru yapacak olan vatandaşlara 14 bin TL'ye kadar gelir belgesiz kredi vereceğini açıkladı.

Vakıfbank ve Denizbank kendi banka politikalarına uygun olan vatandaşlar için yapmış olduğu Bu kampanyada 14 bin TL'ye kadar ödenek hazırladı. 36 ay vadeye kadar yapabileceğiniz Bu kampanyada başvuru yapacak olan vatandaşlar 14.000 TL kredi kullanmak istiyorlarsa ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak Kredi alabilecek. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar Vakıfbank ve Denizbank üzerinden hızlı bir şekilde kredi kullanmak için banka internet bankacılığına da kullanabilir.

Vakıfbank 14.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden 14.000 tl ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa banka şubesine giderek hızlı bir şekilde kredi onayı olabiliyor. Vakıfbank 14.000 TL için kimlik ve gelir belgenizi en yakın banka şubesine götürerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar Vakıfbank banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden de istedikleri zaman 7gün 24saat hem bankacılık işlemlerini yapabilir hemde ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

vd2

Denizbank 14 bin TL'ye kadar nakit kredi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden 14.000 tl ye kadar acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar Denizbank şubelerine giderek veya Denizbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak başvurularını gerçekleştirebileceği gibi ayrıca bu bankadan sms kredi servisini kullanarak da işlem yapabiliyor.

DenizBank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapılacak olan kişiler Kredim yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasını da yazarak bu mesajı 3280 numarasına göndererek Kredi başvurusunda bulunabilir. 3280 numarasına kredi başvurusu yaptıktan sonra onay olacak olan vatandaşlar hemen işlemleriniz sırasında kredilerine banka şubelerinden tamamlayabilir.