Vakıfbank ve 2 Katılım Bankası Daha Faizsiz Nakit Dağıtıyor! 20.000 TL Faizsiz Hemen Hesaba Geçiyor. Vakıfbank ve 2 katılım Bankası üzerinden başvurunuzu nasıl yapabilirsiniz haberimizde.

Bankalar üzerinden başvuru yaparak ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere bankaların uyguladığı güncel faiz oranları haricinde bazı Bankalar faiz yerine kar payı uygulayarak kişilere faizsiz olarak ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Türkiye'de katılım Bankası olarak hizmet veren bu bankalar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar ile birlikte yapacakları tüm bankacılık işlemlerinde ki faiz oranlarını kaldırdı. 

Vakıf katılım Bankası ve ziraat katılım Bankası ve Albaraka Türk katılım Bankası üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Bu Bankalar faiz yerine kar payı oranları ile birlikte sizlere işlem yaparken İslami şartlara uygun olarak Kredi imkanından sizleri faydalandırmaktadır. 

20 bin TL faizsiz nakit nasıl alınır? 

İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar 20.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını banka şubelerinden yapabiliyor. Vakıf katılım Bankası, Albaraka Türk katılım Bankası ve ziraat katılım Bankası sizleri faizsiz 20.000 TL ödeme veriyor. 

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

krediler-haber24-07-4

Size en yakın banka şubesine kimliğiniz ve gelir belgeniz ile gittikten sonra başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilecek ve sonucunu hemen öğrenebileceksiniz. 

20.000 TL faizsiz nakit kullanacak olan kişiler sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda katılım bankaları üzerinden finansman kredisi başvurusu yapması için en az son işyerinde 12 aydır çalışıyor olması gerekmektedir. 12 ay ve altında çalışan vatandaşlar kredi başvurusu yapacakların zaman bankaya giderken kefil götürmeleri gerekiyor.

20.000 TL faizsiz nakit kullanacak olan kişi emekli olması durumunda emekli maaşı üzerinden kredi kullanacağı için emekli maaşına başvuru yapacağı bankaya taşıması gerekmektedir. Bankaların güncel kar payı oranlarını öğrenmek istiyorsanız resmi internet sitelerine giriş yapabilirsiniz.