Ekonomi

VAKIFBANK Ve 2 Bankadan Yeni Kampanya! 43.000 TL Nakit Kredi İçin Düğmeye Basıldı!

VAKIFBANK Ve 2 Bankadan Yeni Kampanya! 43.000 TL Nakit Kredi İçin Düğmeye Basıldı!

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Akbank tarafından başlatılan yeni kampanyada, hem özel bankalar hem de kamu bankaları 43.000 TL kadar nakit desteği vereceğini açıkladı. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Akbank tarafından başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, 43000 TL’ye kadar aynı gün içinde işlem yaparak, kredi kullanabilmektedir.

Başvurularını gerçekleştirerek, kredi imkanından faydalanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 36 ay vadeli olarak 43000 TL kredi kullanılmaktadır. Banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Akbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank ve Ziraat Bankası

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden 43000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek işlemlerini kolay bir şekilde yapabiliyor.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar, bankanın internet sitesine giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Banka hesabınızın olması durumunda bu bankaların internet bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank

Akbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için 43000 TL’ye kadar işlem yapılacağı duyuruldu. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen kişilere 36 ay vadeli işlem yapılmaktadır. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numarası: 44 25 numarasına göndererek veya müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 numaralı hesaptan işlem yaparak, kredi kullanabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek banka üzerinden kredi imkanından faydalanmanıza olanak sağlanmaktadır.