36 ay vadeye kadar 33.000 TL kredi Vakıfbank Denizbank ve TEB Bankası üzerinden verilecek. Vakıfbank Denizbank ve TEB Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler bu bankalardan banka politikalarına uygun olması durumunda hemen kredi onayı alabileceklerdir. Vakıfbank Denizbank ve TEB Bankası resmi internet sitesi üzerinden de yaptığı duyuruda banka şartlarına uygun olan kişilere 33.000 TL gelir belgesiz vereceğini açıkladı. 

Son zamanlarda bankalardan kredi almak isteyenlerin başvuru noktası Vakıfbank Denizbank ve TEB Bankası oluyor. Bu bankalar düşük faizlerle kredi verdiği gibi 5 dakika içinde de kredi sonucunu veriyor. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler bu bankalar üzerinden hemen kredi kullanabiliyorlar. 33000 TL kredi bireysel olarak verileceği için kişilerin emekli çalışan memur olması gerekmektedir...

Vakıfbank 

Vakıfbank üzerinden 33.000 TL için başvuru banka şubelerinden yapılacak. Başvuru yapacak olan kişiler banka şubeleri haricinde mobil uygulama üzerinden de kredi kullanabilirler. 33.000 TL kredi kullanmak isteyen kişiler emekli ise bu bankadan emekli maaşı alması gerekiyor. Emekli olmayan kişiler ise sigortalı olarak çalışıyorsa uzun süredir sigortası yatması gerekiyor. 33 bin TL kredi alacak olan kişinin eğer kredi notu 1100 ve üzerinde ise en az 6 aylık sigortası olması durumunda bu bankadan kredi alabilecektir. Kredi onayı aldıktan sonra banka hemen sizin bu kredinizi kullandırır. Emekli olan kişilerde emekli maaşlarını Vakıfbank üzerinden alarak 33000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir emeklilerde maaş taşıma şartı vardır.

vakifbank-ve-2-bankadan-gelir-belgesi-olmayan-donem-basladi-en-yuksek-limit-33000-tl-olarak-ode

Denizbank 

Denizbank SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler Kredim TC Kimlik yazarak 3280 numarasına mesaj olarak gönderebilirler. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olursunuz. Kredi sonucu uygun olan kişiler 5 dakika içinde hesabına para yatırabilir. 

TEB 

 TEB Bankası kredi başvurusu ayrıca SMS atılarak da yapılabilmektedir. 44/66 numarasına TC kimlik numaranızı gönderin. Bu banka için SMS ile bu şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Verilen ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeye kadar işlem yapılacak ve ilk 3 ay ertelemeli olarak kredinizi kullanabileceksiniz.