Vakıfbank resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuru ile acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, Vakıfbank üzerinden 45000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilecekler. Banka müdürü onayı ile Vakıfbank’a başvuru yapan vatandaşlardan kimlik numarası alınarak 36 ay vadeli 45000 TL kadar nakit ödeme yapılacak. Kredi ilk taksiti 3 ay ertelemeli ödenebilecek. Başvuru yapan vatandaşların emekli, devlet memuru ya da çalışan olması durumunda krediye bireysel ihtiyaç kredisi şeklinde başvuru yapabilecekler. Belirli koşullar dahilinde başvuru işlemi çok kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.

Başvuru Koşulları Nelerdir?

 Başvuru koşulları dahilinde; krediye başvuru yapabilmek için, 18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak yeterlidir. Ayrıca Vakıfbank, 1100 ve üzeri kredi notuna sahip vatandaşlar için düşük faizli kredi imkanı sunacaktır. Ancak emekli vatandaşlar kredi notu düşük olsa bile bu krediden yararlanabilecektir. Bununla birlikte Vakıfbank, emekli vatandaşlar için başka kampanyalar da sunarak emekliye acil nakit desteğinde bulunacaktır.

Vakıfbank Üzerinden Başvuru Nasıl Yapılabilir?

 Başvuru yapacak olan vatandaşlar bu kampanyadan yararlanmak için en yakın Vakıfbank şubesine giderek yalnızca kimlik kartı ve gelir belgesi ile başvuru yapabilirler. Başvuru yaptıktan sonra 45000 TL ödeme, banka müdürünün onayına gidecek. Daha sonrasında ise banka müdürü onayı ile başvuru yapan vatandaşlara üç ay ertelemeli, 36 aya kadar vadeli 45000 TL ihtiyaç kredi kullandırılacaktır. Ayrıca Vakıfbank, maaş müşterileri için 45000 TL üzerinde de kredi başvurusu kabul edecek. Bunun için maaşını bu bankadan alan müşteriler hemen başvuru yaparak yine banka müdürü onayı ile daha yüksek tutarda bir ihtiyaç kredisine başvuru yapabilecektir.

vakifbank-son-dakika-mudur-onayinda-45000-tl-nakit-verecek-islem-yapmak-cok-basit1

 Aynı zamanda ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar bankaya gitmek zorunda kalmadan, Vakıfbank resmi internet şubesi üzerinden de başvuru gerçekleştirebilirler. Bunun için ‘İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu’ linki üzerinden verilen formu eksiksiz tamamlamak gereklidir. Başvuru sonucu için formu dolduran kişilere cep telefonlarına gönderilecek mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır. Benzer şekilde, Vakıfbank mobil uygulamasını kullanan vatandaşlar da uygulama üzerinden masrafsız ve gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirler.