Vakıfbank Konut, İhtiyaç ve Taşıt Kredisi En Uygun Güncel Faiz Oranları

Güncel acil ihtiyaçları sebebi ile paraya ihtiyaç duyanlar için Vakıfbank, Konut, Taşıt ve İhtiyaç kredilerinde kamu bankası olması sebebi ile çeşitli avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Vakıfbank bireysel müşterilerine sağladığı krediler ile beraber müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına karşılayarak, acil nakit ihtiyaçlarını erken gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Vakıfbank Konut, İhtiyaç ve Taşıt Kredisi En Uygun Güncel Faiz Oranları
19 Nisan 2020 - 18:00

Vakıfbank kredileri güncel faiz oranları şu şekildedir:

Konut kredileri için faiz oranı %0,93,
Taşıt kredileri için faiz oranı %0,95,
İhtiyaç kredileri için faiz oranı %0,49’dan başlamaktadır.

Vakıfbank bireysel müşterilerine sağladığı krediler ile beraber müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına karşılayarak hallerini erken gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır. Müşterilerinin ihtiyacına yönelik sağladığı kredi imkanlarını geri ödeme konusunda da yardımcı olmaktadır. Çeşitli kredi türlerinde sağladığı 160 aya varan vade seçenekleri ile esnek ödeme planı oluşturulmasını sağlamaktadır. Vakıfbank bireysel müşterilerine yardımcı olduğu gibi ticari müşterilerine de çeşitli kampanyalar ile destek olmaktadır. Ticari müşterilerine sağladığı kampanyalar ise şunlardır:

*İşletme İhtiyaç Kredisi,
*Ticari Araç Kredileri,
*İşyeri Edindirme Kredisi,
*Hammadde Alımı Kredileri,
*Döviz Kredileri,
*Proje ve Yatırım Kredileridir.

Vakıfbank, ticari müşterilerine sağladığı kredilerin yanında ihtiyaca göre tecrübe desteğinde de bulunmaktadır. Ticari ve Bireysel müşterilerin güncel faiz oranlarını internet şubesi ve mobil şube üzerinden öğrenebilirler.

Vakıfbank Bireysel Kredi

Vakıfbank bireysel kredi sistemleri içerisinde sunduğu kredi paketleri ile bireysel müşterilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kişilerin artan ihtiyaçlarından doğan nakit ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap veren Vakıfbank düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile müşterilerini beklemektedir.

Vakıfbank Kurumsal Kredi

Vakıfbank kurumsal kredi sistemleri içerisinde ticari müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlamaktadır. Kurumsal müşterilerine sağladığı kredi imkanları sonucu ticari müşterilerinin sıkışık ödeme planlarını düşünmeden işletmesini yürütmesini sağlamaktadır. Ticari müşterileri dilerlerse Vakıfbank tarafından tecrübe desteği alabilmektedir. Tecrübe desteği ve nakit desteği neticesinde işletme dostu banka olarak anılmaktadır.

Vakıfbank Konut Kredisi Güncel Faiz Oranı

Vakıfbank konut kredisi güncel faiz oranı %0,93’dür. Vakıfbank sunduğu düşük faiz oranlı kredi sayesinde bireysel müşterilerini ev sahibi yapmaktadır. Konut kredisi içerisinde sunduğu düşük faizin yanında 180 aya varan taksitlendirme seçeneğini de sunmaktadır. Müşterilerinin konut kredisi paketi içerisinde sunduğu imkânlardan faydalanmaları için müşterilerinden istedikleri evraklar şunlardır:

-Kimlik fotokopisi,
-Satın alınacak evin tapusu,
-Gelir durumuna ilişkin belge,
-İkametgâh belgesi,
Satın alınacak eve dair eksper raporudur.

Vakıfbank şubelerine yapacağınız konut kredisi müracaatı sırasında banka yetkilisi tarafından ek belgeler istenebilmektedir. Konut kredisine dair güncel faiz oranlarını internet şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Güncel Faiz Oranı

Vakıfbank taşıt kredisi güncel faiz oranı %0,95’dir. Vakıfbank sunduğu düşük faiz oranlı kredi imkanı ile müşterilerinin 0 ve 2. el araç alımlarında nakit desteği sağlamaktadır. Sağladığı nakit desteği ile beraber araç sahibi olan müşterilerine geri ödeme konusunda şu imkanları sunmaktadır:

-Her ay düzenli ödeme sağlayacağınız 60 aya varan vade seçeneği,
-3 ay taksit ertelemeli vade seçeneği,
-Her 3 ay da bir ödeme yapacağınız ödeme planı,
-Son taksiti fazla olan ödeme planı,
-İstediğiniz gibi oluşturabileceğiniz aylık taksit imkanlarını sunmaktadır.

Örneğin seçeceğiniz düzenli ödeme planı ile 60 ay vade seçeneğini seçerek 50 bin TL kredi çekerseniz aylık yapacağını taksit tutarı 1.155 TL’dir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Güncel Faiz Oranı

Vakıfbank ihtiyaç kredisi güncel faiz oranı %0,49’dur. Vakıfbank tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi içerisinde düşük faiz oranı ile beraber esnek ödeme planı da beraberinde sunulmaktadır. İhtiyaç kredisi içerisinde sunulan imkanlar ve sınır koşullar şunlardır:

*10 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.
*36 aya varan vade imkanları ile beraber rahat ödeme planı oluşturabilirsiniz.
*Alacağınız ihtiyaç kredisinin ödemelerine 6 ay geç başlayacağınız ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank mobil ve Vakıfbank internet şubelerinden güncel faiz oranları ile ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum