Ekonomi

Vakıfbank kimlik numarasının son hanesine göre 11.000 TL ödeme yapıyor!

Vakıfbank bir kamu bankası olduğu için hızlı sonuç veren bankaların başında vatandaşlar gelmektedir. Acil bir ihtiyacınız olduğunda ilk tercih edeceğiniz bankaların başında gelen Vakıfbank, sigortalı olarak çalışan vatandaşlara, emeklilere ve borcu olan vatandaşlara koordineli bir şekilde kredi imkanı sunuyor.

TC Kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulama sonrasında banka size gelir belgesiz 11000 TL’ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi olarak işlem yapacaktır. Başvurunuzu yapmak isterseniz kimlik ve gelir belgeniz ile koordineli olarak size en yakın Vakıfbank şubesine gidebilir veya banka şubesine gitmeye vakti olmayan kişiler web sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirler.

Gelir belgesiz 11000 TL kredi kullanmak istiyorsanız bu bankada hesabınız olmalı veya maaş müşterisi olmalısınız. Yapılan araştırmalar sonucunda kredi onayı alacak olan vatandaşlar, Vakıfbank aracılığıyla 36 aya kadar vadeye kadar hızlı bir şekilde kredi kullanabilecekler. Emekli maaşınızı bu bankaya aktararak kredi kullanmak istiyorsanız sadece 11000 TL değil. 500.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ve borç transferi kredisi kampanyasına katılabilir, tüm banka borçlarınızı tek bir yerden ödeyebilir ve emekli maaşınızı bu bankaya taşıyabilirsiniz.