Ekonomi

Vakıfbank hesabı olanlar dikkat! 5 gün kaldı ve işlem yapmanız için banka uyarıyor

Vakıfbank Banka hesabı olan vatandaşlar için yapılan yeni Kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlara kullandırılacak olan krediler de şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde destek ödemeleri verileceği açıklandı.

Vakıfbank banka hesabınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kullanabilmeniz için sizler için hazırlanan bu nakit kampanyasında hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar acil kredi hizmetinden faydalanarak 5 gün içinde düşük faizli kredi kullanabilmektedir.

Banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden alabileceğiniz bu ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlara bankalar 5 dakika içerisinde sonuç verecek onaylanan kredileri sizlere hemen söyleyecek ve onay almanız durumunda da şubelere gitmeden hesaplarınıza yapılacak olan bu ödemeler ile birlikte kredinizi hemen kullanabileceksiniz.

VakıfBank bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan Bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere aynı gün içinde hizmet veriliyor ve kredi kullanmaları durumunda da şubelere gitmeden internet bankacılığı üzerinden masrafsız seçenekler sunuluyor.

Bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde şartlara uygun olan tüm vatandaşlar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden yapacakları tüm işlemlerde internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 50.000 TL’ye kadar düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabiliyorlar.

Vakıfbank gibi diğer kamu bankaları olan Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere bankalar 5 dakika içerisinde sonuç vererek aynı gün içinde Kredi ödemesini gerçekleştireceğini duyurdu.