Ekonomi

Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası Hesabı Olanlar Önemli! Son 7 gün içinde başvuru yapmazsanız!

Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası Hesabı Olanlar Önemli! Son 7 gün içinde başvuru yapmazsanız! Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden son 7 gün içerisinde başvuru yapacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 50000 TL’ye kadar kredi verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank müşterisi olan kişiler, 7 gün içerisinde başvuru yapmaları durumunda 50000 TL krediyi hiçbir şekilde şart olmadan ve kefilsiz olarak hesaplarına gelir belgesiz olarak ettirebilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek bireysel tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlara banka şartlarına uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri yapılmaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilerin bireysel müşteri olması veya emekli olması durumunda banka şartlarına da uygun olmasını istiyor. 50000 TL kredi kullanacak olan vatandaşların sigortalı olarak işyerlerinde çalışıyor olması durumunda son, işyerlerindeki sigorta prim günlerinin 6 aydır yatıyor olması, banka tarafından isteniyor.

Emekli olan ve kredi başvurularında bulunacak olan vatandaşlar ise emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde bankalardan ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. Emekli maaş hesabınız üzerinden daha yüksek limitlerde kredi kullanmanız mümkündür. 7 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirecek, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi verecek olan bu üç kamu bankası ayrıca, borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşları da destek vereceğini açıkladı.