Vakıfbank Gün İçinde 15000 TL Ödeme Yapacak! Başvuru Şartları Belli Oldu! Kaçırmayın. Son dakika haberi bankadan geldi. İşte detaylar...

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

Vakıfbank Gün İçinde 15000 TL Ödeme Yapacak! Başvuru Şartları Belli Oldu! Kaçırmayın. Türkiye'de kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden 15000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşların başvuru şartları belli oldu. 

Nakit ihtiyacı olan vatandaşların herzaman ilk tercih ettiği bankaların başında gelen Vakıfbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere, 15 bin TL ye kadar hızlı bir şekilde kredi ödemesi veriyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Vakıfbank üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek 7 gün 24 Saat: İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. 

Vakıfbank, sosyal medya hesapları üzerinden ve kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu bu kampanya duyurusunda, bugün içerisinde başvuru yapan kişilerden gelir belgesi istemeden, on beş bin TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı. 

krediler-haber24-07-3

Sigortalı olarak çalışan emekli olan ve devlet memuru olan kişilerin bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu olarak yapabilecekleri bu kredi başvurusunda ayrıca, esnaf olan ve çiftçi olan vatandaşlarda, ticari tüketici kredisi olarak işlem yapabilecek. 

15 bin TL'ye kadar kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredilerinde banka sizlere 36 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluştururken, ilk kredi taksit ödemenizi 2 ay veya üç ayı ertelemeli olarak yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda, Vakıfbank üzerinden hemen işlem yaparak, kredi kullanabilecek. 

va5-4

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kredi kampanyasına katılabilir ve Sadece kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank ayrıca, kendi resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu imkanı sağlamaktadır. vakıfbank, resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli olarak kredi onayı almaları durumunda en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi kullanımını gerçekleştirecektir.