Ekonomik açıdan yaşanan sorunlar pek çok kişiyi olumsuz etkilemeye devam ediyor.  Vatandaş acil nakit ihtiyaçları için bankalardan destek almaya devam ediyor. Bankalar ise daha fazla kişiye ulaşabilmek için harekete geçtiler. Bu süreçte düzenlemiş oldukları kampanyalarla birlikte her ihtiyaca yönelik hizmetler sunmak istiyorlar.

Kamu destekli olarak hizmet veren Vakıfbank harekete geçti. Acil ihtiyacı olan vatandaşa destek olmak için harekete geçti. 50 bin liraya kadar anında ihtiyaç kredisi verecek. Süreci hızlandırmak isteyenler için evlerinin olması büyük şans olacak.

VAKIFBANK EVİ OLANLARA NAKİT DESTEĞİ SAĞLAYACAK

vakıfbank-evi-olana-kredi

Vakıfbank geçmişten günümüze kadar müşterilere hizmet vermeye devam ediyor. Çeşitli desteklerin sayısını er geçen gün artıran banka kredi imkanları ile de heyecan yarattı. Nakit acil ihtiyacı olan vatandaşlar için internet sitesi üzerinden yeni bir kampanya hazırladı. Bu kampanya ile birlikte taksitli olarak ihtiyaç kredisi verecek.

Özellikle taksitli ihtiyaç kredisinden uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile yararlanacak olan vatandaşların evlerinin olması büyük avantaj olarak görülüyor. Ev sahibi olan müşterileri için Vakıfbank yoğun bir kredi yarışı içerisine girdi.

Üzerine evi olan bir Vakıfbank müşterisi anında 50 bin lira nakit ihtiyaç kredisi alabilecek. Ödemeler ise 36 ay vadeli olarak küçük taksitlerle ve düşük faiz oranları ile yapılacak.

VAKIFBANK EV SAHİBİ OLANLARA TAKSİTLİ KREDİ VERECEK

Kredi banka tarafından İpotekli olarak verilecek. Bu kredi türü sadece bir gayrimenkulü olan vatandaşlar için sunulacak. Yüksek faiz ödeme derdi de bu sayede sona erecek. Düzenli geliri olan ve banka müşterileri olan vatandaşlar evlerini bankaya ipotekli olarak göstererek kredi alabilecekler. Faiz oranı ise kişisel olarak belirlenecek.