Vakıfbank emekliye faizsiz, faizli uzun vadeli, nakit vereceğini duyurdu! Nakit ihtiyacı olanlar hemen alacak! Son dakika kampanyası ile sizlerde hemen işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Vakıfbank emekliye faizsiz, faizli uzun vadeli, nakit vereceğini duyurdu! Nakit ihtiyacı olanlar hemen alacak! Son dakika kampanyası ile sizlerde hemen işlemlerinizi yapabileceksiniz. Vakıfbank üzerinden emekli olan vatandaşların başlatacakları buna Git kampanyasında başvuru yapmak isteyen kişilere emekli maaşı hesabı üzerinden kredi kullanabilecekler. 

Ekonomik sıkıntı yaşayan ve bankalar üzerinden kredi kullanmak isteyen emekliler için başlatılan bu kampanyada 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 50 bin TL üzerinde 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi, emekli kredisi olarak verilecektir. En düşük faiz oranları ile sizlere kredi verilecek olan bu kampanyada başvuru yapmak isteyen vatandaşlar kredilerini, ister banka şubelerinden, isterlerse de internet bankacılığı üzerinden yapabilecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 36 ay vadeye kadar kullanabileceğiniz bu kredilerde, Vakıfbank emekli maaşını kendi bankasına taşıyan kişilerin kredi puanına bakmadan da onay imkanı sunmaktadır. 

VakıfBank emekli kredisi başvurusu

vakifbank11-3

Emekli olduğunuzu zaman kredi kullanmak istiyorsanız, VakıfBank'ın kendi banka şubesinden de düşük faiz oranları ile birlikte emekli kredisi kullanabilirsiniz. Emekli kredisi kullanacak olan kişilerin bankadan maaş almaları durumunda maaşlarının 22 katına kadar toplamda ise 200 bin TL'ye kadar kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz.

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Vakıfbank 200 bin TL'ye kadar vereceği emekli kredilerinde müşterilere 36 ay vade ile işlem yapmaktadır. Eğer emekli maaşınız bu bankada değilse bankaya maaşınızı taşıdıktan sonra maaşınızın 15 katına kadar kredi alabilirsiniz. İlk maaşınızı aldıktan sonra da geriye kalan 7 katını kullanabilirsiniz.

Bu bankadan emekli olan kişilerin kredi kullanması için maaş taşıması şartı vardır. Emekli kredisi haricinde bankadan ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi konut kredisi ve taşıt kredisinde kullanabilirsiniz.