Vakıfbank son dakika kampanyası ile birlikte bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 3000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlayacak. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar 3000 TL'ye kadar nakit kredi kampanyası ile birlikte vatandaşlara işlem yapmaktadır. Vakıfbank 5 dakika içerisinde vereceği 3000 TL nakit kredi kampanyası başvuru yapan kişilerin banka hesaplarına yatmaktadır. 

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte bankamatik kartı olan vatandaşlar için 3 bin TL'ye kadar nakit kredi kullanacağı hakkında bilgileri verdi. Düşük faiz oranları ile alabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak Kredi kullanabilecek. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden başlatılan bu Kredi kampanyasında başvuru yapacak olan vatandaşlar 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenebilecek.

va52

Vakıfbank 3000 TL'ye kadar bankamatik kartı üzerinden alacağınız ihtiyaç kredisi kampanyasında ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme toplamda 36 ay vadeli olan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Banka hesabı olan kişiler Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat Kredi başvurusunda bulunabilir. Banka hesabı olan kişiler bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsa internet bankacılığı şifresi alması gerekmektedir. Bankadan alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte 5 dakika içerisinde Kredi sonucu sizlere gelecek ve onaylanan Kredi hemen hesabınıza yatacak. 

Vakıfbank sigortalı olarak çalışan emekli olan kişilere yapmış olduğu bu kredi kampanyası ile birlikte müşterilerine düşük faiz oranları ile istedikleri zaman kullanabilecekleri kredi imkanı sağlamaktadır.